Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2008, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu: ingilizceyi yeni ögrenen kişinin yazdıgı mektup

Hello! Can Friendim. My Abuzıttın..

How Are You Friendim.çoluk çhildren How. Best'tir Inşallah.

My'a Question Sorarsan Best'im Allah'a şükür. World Işte Yuvarlanıp Going'im.

My Mother What Yapıng. Keyfi Beatiuful'dur Inşallah. Epeydir My Mother'le No Speaking.eğer My Mother'i See çok Selam Song.

La Friendim My Father What Yapıng. Gine Coffeehaneye Going Mi? He Friendsleriyle Coffeehanede Okey And Batak Playing Mi? He'ye Song Sakın Yenilmesin.

My Brodher'in Chıldreni Olmuş. Boy Mu Girl Mi Olduğunu No Bilmeking. Childrenin Boy Mu Girl Mi Olduğunu My'a Song.

My School Da Baya Beatiuful Going Işte. School'un Başından Beri English Lesson Seeing. English'ı Söktüm. I'm Speak English şakır şakır. Your'a Söz Verdiğim Gibi.

Mail'ime Son Verirken Your'un Gözlerinden Kiss. Your'u çok özledim. Hele Bi Swim Olsun My Comeing Inşallah
Sponsor aranıyor...Çok iyi bir photoshop'cu aranıyor...Rap işlerimle ilgili resimler yazılar yapabilecek biri aranıyor...Eğer yapabilecekseniz ve bunları ciddiye alan varsa mail adresimden bana ulaşsın : snack_tin( at )hotmail.com İlginizi bekliyorum...(Fiyat msn'de konuşulacaktır.)
Mesaj27.07.2008, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

tesekkur you .good yazi olmus...interesting olmus. Twisted Evil
Mesaj27.07.2008, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Paylaşım Ancak Paylaşılmıştı.. Wink
Mesaj27.07.2008, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

kazanma yazmış:
tesekkur you .good yazi olmus...interesting olmus. Twisted Evil
Very Happy Saol
Sponsor aranıyor...Çok iyi bir photoshop'cu aranıyor...Rap işlerimle ilgili resimler yazılar yapabilecek biri aranıyor...Eğer yapabilecekseniz ve bunları ciddiye alan varsa mail adresimden bana ulaşsın : snack_tin( at )hotmail.com İlginizi bekliyorum...(Fiyat msn'de konuşulacaktır.)
Mesaj27.07.2008, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Mesaj27.07.2008, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel paylaşım Mr. Green

Önceki mesajları göster: