Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2008, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu: resim yükledim ekranda kayma oldu

arkadaslar ben siteme resimler yükledim ama ekranda bi kayma oldu bi yardımcı olablr msnz?galeride resmler bölümnde resm ekleynce ekran bozuldu nolur yardm edin

En son yag-yig tarafından 27.07.2008 19:04:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.07.2008, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

şuan hiç bir sorun göremedim sitenizde.
Mesaj27.07.2008, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: çok acil yardım edin

yag-yig yazmış:
arkadaslar ben siteme resimler yükledim ama ekranda bi kayma oldu bi yardımcı olablr msnz?galeride resmler bölümnde resm ekleynce ekran bozuldu nolur yardm edin

Resimlerinizi Sitenize Yüklereken ; Yükleme Seçeneklerinin Altında Resimleri Küçült Seçeneğini İşaretleyiniz.. düzeni Alacaktır....

Bir Diğer durum ise Resimlerinizin Boyutlarını Küçülterek Sitenize Yükleyiniz...

Saygılarımla...
Mesaj27.07.2008, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan da ne İE 7'de nede Firefox'ta siteniz hatalı çıkmıyor Wink
Mesaj27.07.2008, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya galeri bölümündeki resmler kısmında oluyo bi oraya bakarsanız cok sevınırım Smile
Mesaj27.07.2008, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

yag-yig yazmış:
ya galeri bölümündeki resmler kısmında oluyo bi oraya bakarsanız cok sevınırım Smile

no problem

tokyo Wink
Mesaj27.07.2008, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

yag-yig yazmış:

Evt Firefoxta o sorun yok ama İE'de va orada fazla resim olmasından kaynaklanıyor yeni bir alt sayfa açın ve Resimlerimiz sayfasındaki bir kısım resmi oraya taşıyın Wink
Mesaj27.07.2008, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya problem var ya:) menu nun yanında grı bi bosluk olusuyo yanı anasayfayla kıyaslayın farkı görceksnz Wink
Mesaj27.07.2008, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm o zman cok tesekkurlr:)
Mesaj27.07.2008, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: