Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2008, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Güngörende Büyük Patlama

Ölü sayısı 17'ye yükseldi

Güngören'de dün akşam meydana gelen patlamalarda 17 kişi yaşamını yitirdi.

Menderes Çıkmazı Sokak'ta dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda hayatını kaybeden vatandaşların sayısı sabah saatlerinde 17'ye yükseldi.

Çeşitli hastanelerde 7'si ağır 115 yaralı da tedavi altında bulunuyor.

7'Sİ AĞIR 115 YARALININ TEDAVİSİ ÇEŞİTLİ HASTANELERDE SÜRÜYOR

Güngören'de meydana gelen ve 17 kişinin öldüğü patlamalarda yaralananların çeşitli hastanelerde tedavisi sürüyor.

7'si ağır 115 yaralının tedavilerinin sürdüğü hastaneler şöyle:

''İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 23, Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 21, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 9, Medicana Bahçelievler Hastanesi'nde 3'ü ağır 15, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 2'si ağır yaralı 13, Safa Hastanesi'nde 3, Hospitalium'da 3, İlgi Hastanesi'nde 2, Güngören Hastanesi'nde 2 yaralı, Kolan Hastanesi'nde 2, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 4, İncirli Ethica Hastanesi'nde 1, Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi 1, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde 2, Bahçelievler JFK Hastanesi'nde 3, Vakıf Gureba Hastanesi'nde 4, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde 2, Özel Yaşam Hastanesi'nde 1'i ağır 2 yaralı, Medical Park Bahçelievler Hastanesi'nde 1 yaralı, Özel Vatan Hastanesi'nde 1 ağır, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde de 1 yaralı tedavi görüyor.''

ayrıntılı bilgi için www.sabah.com.tr

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj28.07.2008, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj28.07.2008, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj28.07.2008, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı başlıktan var..!