Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.07.2008, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu: site hakkında

foruma normalde takılmayan biriyim son bi haftadır foruma takılıyorum 2-3 gun oncesine kadar bi sitem wardı mekan-kes.tr.gg die ama film izletmek yasakmıs bnde dun forumda gezerken ogrendim buyuk ihtimallede bu yuzden sitemi sildiler.
anlasılan sitemi haksız yere silmemissiniz ama keske 1 gun onceden haber flan verseydinizde kodlarımı flan alsaydım

1.sorum: asıl merak ettigim tr.gg hazır sablonlar verio html duzenliyicisi flan bize bir suru imkan saglıyo peqi aynı sekilde bu imkanlardan faydalanmak istiyorum ama siteyi satın almak istiyorum nasıl yapabiliriz

2.sorum:film izlettirmek yasak olduguna gore sitemi yonlendirsem yinede yasak oluomu

soruları cvplarsanız cok sevinirim

ve ayrıca lutfen bedava-sitem e-mail adresini verip iletisime gecin demeyin baska forumdan konuların linkini vermeyin sadece bn bu iki sorunun cvbını istiyorum

cok sey istedim gibime gelio Embarassed Cool
Mesaj29.07.2008, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
1.sorum: asıl merak ettigim tr.gg hazır sablonlar verio html duzenliyicisi flan bize bir suru imkan saglıyo peqi aynı sekilde bu imkanlardan faydalanmak istiyorum ama siteyi satın almak istiyorum nasıl yapabiliriz

2.sorum:film izlettirmek yasak olduguna gore sitemi yonlendirsem yinede yasak oluomu

1- Ücretli ekstralarımız henüz devrede olmadığı için şimdilik bu mümkün değil
2- Eğer yönlendirme yine bir tr.gg sitesine yapılacaksa uygun.Ama film ve dizi gösterimi yine yasaktır.

Eğer sitenizi açtırmak istiyorsanız support( at )bedava-sitem.com a kayıtlı olduğunuz mailden yazmalısınız

En son cunobag tarafından 29.07.2008 09:38:17 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: