Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.07.2008, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu: iLEtİSAim ForumU SORunu

ArKAdalsar ben iletisim forumu actım bi tane onu kullnanamıyorum mesaj yazınca gozukmuyor nen acaba?
Mesaj29.07.2008, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesajlar sizin kayıt olduğunuz adrese gider

En son marasultraslan tarafından 29.07.2008 10:46:45 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.07.2008, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

İletişim Formu ekstrasında bir sorun yok Wink
Sadece gönderilen mesajlar tarafınızca gönderilmiş gibi gorunuyor. Teknik bir problem üzeride çalışılıyor
Wink

En son tumhepsiburada tarafından 29.07.2008 10:47:14 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.07.2008, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:

Ya bn yeni bi ziyaretci defteri gibi bi yer acmak istiyorum orası da iletisim formudnan acılıo sanıodum ?
Mesaj29.07.2008, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

rockerfun yazmış:
marasultraslan yazmış:

Ya bn yeni bi ziyaretci defteri gibi bi yer acmak istiyorum orası da iletisim formudnan acılıo sanıodum ?

Hayır mesala Ekstralardan Yorumlar Ekstrasını aktive edip sonra Yorumlar diye yeni bir sayfa açarsınız. Seçenekleri Göstere tıklayıp sayfa yorumlansın kutucuğunu işaretleyip Kaydete tıklayınız. Ziyaretçi Defteri gibi yorum sayfası açmış olursunuz Wink
Mesaj29.07.2008, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır mesala Ekstralardan Yorumlar Ekstrasını aktive edip sonra Yorumlar diye yeni bir sayfa açarsınız. Seçenekleri Göstere tıklayıp sayfa yorumlansın kutucuğunu işaretleyip Kaydete tıklayınız. Ziyaretçi Defteri gibi yorum sayfası açmış olursunuz Wink [/b][/quote]

yorumları aktivite ettima ma bi degisiklik olmadı sayfalarada ???
Mesaj29.07.2008, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

yA yorumları aktivite ettima ma benim dedigim baska hani menude ziyaredci defteri warya onun gibi bsaka bi tane eklemek mumkunmu yani menude gozukecek bisdsey ???????
Mesaj29.07.2008, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

rockerfun yazmış:
Hayır mesala Ekstralardan Yorumlar Ekstrasını aktive edip sonra Yorumlar diye yeni bir sayfa açarsınız. Seçenekleri Göstere tıklayıp sayfa yorumlansın kutucuğunu işaretleyip Kaydete tıklayınız. Ziyaretçi Defteri gibi yorum sayfası açmış olursunuz Wink [/b]

yorumları aktivite ettima ma bi degisiklik olmadı sayfalarada ???[/quote]

Sayfalarımı Değiştir
Yorumlanmasını İstediğiniz sayfaya tıklayın
Seçenekleri Göster'e tıklayın
Sayfa yorumlansın mı diye bir alan vardır yanındaki kutucuğu işaretleyip kaydedin Wink
Mesaj30.07.2008, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

cewap wercek yokmuu
Mesaj30.07.2008, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

rockerfun yazmış:
cewap wercek yokmuu

yorumlar ekstrasını kullanabilirsiniz
Mesaj30.07.2008, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

rockerfun yazmış:
cewap wercek yokmuu

Tumhepsiburada yazmış:
Alıntı:

Hayır mesala Ekstralardan Yorumlar Ekstrasını aktive edip sonra Yorumlar diye yeni bir sayfa açarsınız. Seçenekleri Göstere tıklayıp sayfa yorumlansın kutucuğunu işaretleyip Kaydete tıklayınız. Ziyaretçi Defteri gibi yorum sayfası açmış olursunuz :Wink:

Üstte cevabı zaten verdim Wink
Mesaj30.07.2008, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ole olunca her sayfanın altında oluyo yorum yzarken

Hata:
Ungültige URL! yazısı cıkıo

ben menüde olmasını istiyorum sayfanın altında degil
Mesaj30.07.2008, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

rockerfun yazmış:
ya ole olunca her sayfanın altında oluyo yorum yzarken

Hata:
Ungültige URL! yazısı cıkıo
ben menüde olmasını istiyorum sayfanın altında degil

Eğer yeni bir sayfa açıp ona yorumlar ekstrasını koyarsanız yorum sayfası gibi olacaktır. Ziyaretçi Defteri gibi Wink
Mesaj30.07.2008, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer yeni bir sayfa açıp ona yorumlar ekstrasını koyarsanız yorum sayfası gibi olacaktır. Ziyaretçi Defteri gibi Wink[/quote]

ama nasıl eklicem sırasıyla ne yapcagımı yzarmısınız yani :: extralar, yorumlar, ... ws ws gibi Smile
Mesaj30.07.2008, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

rockerfun yazmış:
Eğer yeni bir sayfa açıp ona yorumlar ekstrasını koyarsanız yorum sayfası gibi olacaktır. Ziyaretçi Defteri gibi Wink

ama nasıl eklicem sırasıyla ne yapcagımı yzarmısınız yani :: extralar, yorumlar, ... ws ws gibi Smile[/quote]

Ekstraları Değiştir.
Ekstrayı Ekle
Yorumları seç
Sonra yorumlar Ekstrasının ayarlama penceresi karşınıza gelir ayarlarınızı yapın
O ayarlarma sayfasında
Sadece bazı sayfaları yorum yapılabilir olarak ayarlamak ister misin ("hayır" dersen ziyaretçiler her sayfayı yorumlayabilirler, eğer "evet" dersen yorum yapılmasını istediğin/istemediğin sayfaları teker teker "Sayfalarımı degiştir" den seçebilirsin): diye bir seçenek vardır oradaki kutucuğu işaretleyin diğer ayarları istediğiniz gibi yapabilirsiniz
Ayarlarınızı yaptıktan sonra Kaydedin üste ekstra aktive edildi yazdıktan sonra
Sayfalarımı Değiştire girin.
Yeni sayfa aça tıklayın sayfanın adı Yorumlar olsun (siz istediğiniz gibi yapabilirsiniz)
Sayfaya içerik eklemeden
Seçenekleri Göstere tıklayın
yorumlanabilir diye bir yer vvardır onu işaretleyim
Kaydedin Wink

En son tumhepsiburada tarafından 30.07.2008 10:55:35 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: