Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.07.2008, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Biraz Dertli Ama İdare Edin, Tabi Yardım da

Ice Blue Tasarım Kullanıyorum... Şimdi Bildiğiniz Üzere Bu Tasarımda Konular Sol Tarafta Sıralanmakta... Ve Her Konunun Kendi Alt Başlığını Yaratabiliyorsunuz (Bunun Alt Sayfası Yap) Şeklinde...

Ben Bu Alt Başlıkları Yeni Sayfa OLuştur Dediğinizde Yazı Yazılan Yerde Toplamak ve Bunlara Link Vererek, tıklayınca ayrı bir Css Boş Bir Sayfa Açılmasını istiyorum...

En son kurandini tarafından 29.07.2008 10:25:55 tarihinde değiştirildi, toplam 18 kere değiştirildi
Mesaj29.07.2008, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu adres belki biraz yardım eder.(Resimlidir)
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=29725&start=0
Mesaj29.07.2008, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU DEĞİL ARKADAŞIM SAĞOL, ANLAYAN ANLADI DEMEK İSTEDİĞİMİ, EYVALLAH
Mesaj29.07.2008, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi bunun için ilk önce alt sayfaları gizlemelisiniz.Bunun içinde burayı inceleyiniz...

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=26230

Alt sayfalarıgizledikten sonra da bir sayfa oluşturun ve örneğin bir yazı yazın yazı da A YAZISI olsun daha sonra bu a yazısına istediğiniz bir alt sayfanın linkini verin ve kaydedin Wink
Mesaj29.07.2008, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugün Uğraşmaya Çalışıcam Gerekirse Yardım Alırım Sağolun
Mesaj29.07.2008, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi ben böyle birşey demiyorum ya bu kadar zor mu anlamak özellikle de bunu anlamayan moderatörlerse.....

En son kurandini tarafından 29.07.2008 10:04:06 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.07.2008, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlattığınızı Yapmak İçin ;

Link Vermek İstediğiniz Sayfaları Bir Sayfanın Alt Sayfası Yapın ve Alt Sayfaları Gizleyin.. Yapmış Olduğunuz Alt Sayfaların Linklerini Not Edin..
Yeni Bir Sayfa AÇın ve İstediğinizi Yapın... Linkeleri Not Ettiniz, Alt Sayfalar Görünmüyor, Yeni Sayfadan Görünmeyen Sayfalara Link Verebilirsiniz.. Körü Özelliklerinden Hedef Linkin Yeni Bir Sayfada AÇılmasını Sağlayabilirsiniz.. Yeni Sayfanın Boyutu vs. orada Mevcuttur..

Ayrıca Lütfen Kullandığınız Kelimelere Dikkat Edin Wink
Mesaj29.07.2008, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alt Sayfaları Gizleyin Deyince KULLANICI ADI PAROLA FİLAN İSTİYOR BÖYLE DEĞİL YA BASACAK AYRI BİR EXPLORER SAYFASI AÇILACAK ORADA KONULAR BAŞLIKLAR HALİNDE SIRALANACAK TIKLAYIP OKUYACAK

En son kurandini tarafından 29.07.2008 10:14:55 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.07.2008, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU ARADA MODERATÖR OLMUŞSUN HAYIRLI OLSUN
Mesaj29.07.2008, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

kurandini yazmış:
Alt Sayfaları Gizleyin Deyince KULLANICI ADI PAROLA FİLAN İSTİYOR BÖYLE DEĞİL YA BASACAK AYRI BİR EXPLORER SAYFASI AÇILACAK ORADA KONULAR BAŞLIKLAR HALİNDE SIRALANACAK TIKLAYIP OKUYACAK

Hayır...

Alt Sayfaları Gizlemek demek Altsayfaları SAdece giriş Yapmış Kullanıcılara Göstere Demek Değildir..

Yeni Bir Sayfa AÇın, bunu Sadece Giriş Yapmış Kullanıcılara Göster Olarak Ayarlayın,
Link Vermek İstediğiniz Sayfaları, Bu Sayfanın Alt Sayfası Olarak Ayarlayın ve Tüm Kullanıcılara Göster Olarak Belirleyin..

Sonuçta Alt Sayfalar Gizlenen Sayfanın Alt Sayfası Olduğu İçin Otomatik olarak Onlar da Görünmüyor, Yalnız O Sayfalara VEreceğiniz Linklerden Ulaşmak Mümkün Oluyor.. Wink
Mesaj29.07.2008, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladığım kadarıyla sen tıklandığpından başka expoler açılsın kulanıcı oradaki sayfayı kpanmasında başka sayfada açılsın diyorsun eğer dediğin buysa (_blank kodunu kulancaksın yağni
Kod:
<a href="www.deneme.tr.gg" target="_blank">Sallama</a>
bunu yapcaksın eğer bundada yardım cı oalmaışsam arakadaşım sen birdaha yaz istediğin şeyi biraz açıklık katarak.

En son sanalzehir tarafından 29.07.2008 12:29:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.07.2008, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pekala Bunu Nasıl Uygulucağım Sıra nasıl olmalı her biri için
Mesaj29.07.2008, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

naberin yazmış:
Pekala Bunu Nasıl Uygulucağım Sıra nasıl olmalı her biri için

Dilediğiniz Sıraya Göre Uygulayabilirsiniz.. Tercih Sizin Wink
Mesaj29.07.2008, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani bu kodu yalnızca gidip kaynağamı yapıştırcam yoksa ilk anlattığını şeyleri tamamen yaptıktan sonra mı uygulucam
Mesaj29.07.2008, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

naberin yazmış:
Yani bu kodu yalnızca gidip kaynağamı yapıştırcam yoksa ilk anlattığını şeyleri tamamen yaptıktan sonra mı uygulucam

ARkdaşın Verdiği Kod Bir Linki Yeni Bir Sayfada Açma Kodudur.. Benim anlattığım ile Bir ilgisi Yok Wink