Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2008, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Galatasaray lılar bu habere çok kızacak

Galatasaray'dan Haber 7'ye öfke

haber7.com adlı internet sitesi, Galatasaray'la ilgili bir haberin başına GS değil de 6S yazınca kızılca kıyametler koptu.
Haberin yayına verilmesinin hemen ardından Galatasaraylı taraftarlara ait forum sitelerinden tepkiler yükseldi. İşte gelen tepkilerden bazıları:

Fatih Aybars Hakan: Şerefsizlik ötesi bir durum

ilker kara: Terbiyesiz adamlar

Burak Bestaş: Bu kadarda embesil olunmaz.

Ferhat Yazgan: Ben şimdi baktım GS yazıyor.

Hakan Yılmaz: Terbiyesiz adamlar.

Abdullah Taşan: Tepkinizi koyun, tepkinizi maille dile getirin, daha pasif bir tepki ile bu siteye bir daha uğramayın.

ilker kara: Ama benim hala kanıma dokunan tarafsız olduğunu iddia eden bir medya kuruluşunun şerefsizlik yapıp o manşeti atması.

Halit Eren: Ezikliğin bu kadarı, Ne kadar içlerine oturmuş Galatasaray'ın son şampiyonluğu. Vah vah vah...

Burak İ. Sözen: Galatasaray'a laf atacaklarına kendi takımlarına baksınlar.

mustafa_burdur: Daha yeni üyeyim şimdi ağzımı açtıracak bu haber 7 sonra atılacam.
Mesaj03.08.2008, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Mesaj03.08.2008, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fazla abartilmis ama g harfi ile 6 sayisi çok aralikli demeki bilerek ve isteyerek yapilmis Cool
Mesaj03.08.2008, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

necdet-mert yazmış:
Fazla abartilmis ama g harfi ile 6 sayisi çok aralikli demeki bilerek ve isteyerek yapilmis Cool

ama orda başlık atılmak istenilmiş Büyük G ile 6 biraz benziyor
Mesaj03.08.2008, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

elbette benziyor ama 6s yazicaklarina Galatasaray kulubunun kendi logosunu koyabilirlerdi degilmi?

En son necdet-mert tarafından 03.08.2008 10:52:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.08.2008, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer bilerek yapıldıysa bende kınıyorum..
Mesaj03.08.2008, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

necdet-mert yazmış:
elbette benziyor ama 6s yazicaklarina Galatasaray kulubunun kendi logosunu koyabilirlerdi degilmi?

hayır koyamazlardı bu bir haber başlığı ve genelde koymuyolar bu haberin resmini koymadım bu haberin resmi benım sıtemde var oradan bakabilirsin
Mesaj03.08.2008, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sana hiç mantikli geliyormu yani 6s diye birsey Niye G harfi koymuyorlar kasitli Exclamation Exclamation Exclamation
Mesaj03.08.2008, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

necdet-mert yazmış:
sana hiç mantikli geliyormu yani 6s diye birsey Niye G harfi koymuyorlar kasitli Exclamation Exclamation Exclamation

kasıtlı olabilir de belli olmaz dalgınlıga gelebılır hangımız yapmıyoruz kı yazım hatası tabi bakmadan yazanlar ıcın adamların acıklamalarından sonra bellı olur her sey zaten sonra da duzelltıler buyuk oranla yanlısllık
Mesaj03.08.2008, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi Tamam yazarimiz yanlis yazdi Yazarin bu yaziyi alip okumasi ve yazim hatalarina bakmasi gerek ve genel yayin yönetmenine gelir. oda kontrol eder ve sonra yayinlanir.... bu kadar kişiden geçip belli olmamasi elde degildir. Arrow Arrow Wink Wink

En son necdet-mert tarafından 03.08.2008 11:27:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.08.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

necdet-mert yazmış:
Hadi Tamam yazarimiz yanlis yazdi Yazarin bu yaziyi alip okumasi ve yazim hatalarina bakmasi gerek ve genel yayin yönetmenine gelir. oda kontrol eder ve sonra yayinlanir.... bu kadar kişiden geçip belli olmamasi elde degildir. Arrow Arrow Wink Wink

tamam sende haklısın ama bu da insanlık hali neler olmuyo ki hayatta bu hata da oldukça normal bir olay komplo gibi şeylerin oldugunu düşünmüyorum Wink
Mesaj03.08.2008, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

muhtemelen yanlislikla yazilmistir.
Mesaj03.08.2008, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj03.08.2008, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayir! Katilmiyorum! GS Yazmalari gerek bu adamlari kim yazar yapiyor ya Evil or Very Mad
Mesaj03.08.2008, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

necdet-mert yazmış:
Hayir! Katilmiyorum! GS Yazmalari gerek bu adamlari kim yazar yapiyor ya Evil or Very Mad

bu olay ilk kez oluyo ve kasıtlı olsaydı Şampiyonluk zamanında yaparlardı yani kasıtlı olması için bir anlam yok adamlar bılınclı yapsalar sonradan nıye duzeltsın adamlar bunu bilerek yazsaydı tepkileri göz önüne alarak yazarlardı. Wink
Önceki mesajları göster: