Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2008, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu: sizce youtube engeli kaldırılmalı mı?

bildiğiniz gibi youtube bir aydan fazladır engellenmiş durumda siz bu konuda ne düşünüyosunuz engeli kalsın mı kaldırılmalı mı?
Mesaj04.08.2008, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

Engeli Kesinlikle Kalmalı.. Site, T.C. Kurucusuna Hakaret Ediyor; Siz Daha Hâlâ Bu Soruyu Soruyorsunuz.. Exclamation Mad
Mesaj04.08.2008, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

engel kaldırılmalı

Mesaj04.08.2008, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

soadturkey yazmış:
engel kaldırılmalı
Mesaj04.08.2008, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Engel kalkmamalı !! Adamlar saydırıyorlar biz hala onlara kazandırcaz ha yok öyle !

güncelalan imzadaki için tşkrlr Very Happy

Mesaj04.08.2008, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

youtube once inadindan vazgecmeli...neyin protestosunu yapiyorsunuz farkinda misiniz?Bizim atalarimiza ,dinimize,milletimize,ataturk umuze kimsenin saldirma hakki yoktur...gerekirse google bile yasaklanir..boyle bir sey yapar ya da musade ederse tabi...
Mesaj04.08.2008, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

clubmuzik yazmış:
Engel kalkmamalı !! Adamlar saydırıyorlar biz hala onlara kazandırcaz ha yok öyle !

güncelalan imzadaki için tşkrlr Very Happy
Mesaj04.08.2008, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Yanlis Düsünüyorsunuz. Bu Videolari Yotube sitesinin üyeleri yapiyor. Saniyede binlerce video alan youtube Hepsine bakamadigini açikliyor. Bunlar Üyelerlerin Yanlis Egitim almasindan kaynaklaniyor. Atatürke ait video izledim Nefretle kinadim Evil or Very Mad
Mesaj04.08.2008, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 ay değil 4 ay oldu bence açılmalı
Mesaj04.08.2008, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

youtube nin kendisi videoları atsa haklısınız ama o videoyu atanlar türklerden nefret edenler,youtube değil,faturayı yanlış kişiye kesiyorsunuz

Mesaj04.08.2008, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence YouTube KESİNLİKLE açılmalı.. Wink
Biraz mantıklı düşünün o saygısız videoları yükleyenler Youtube sahipleri değil ki ayrıca çok dikkatliler bu konuda, böyle videoları anında yükleyen kullanıcı ile birlikte siliyorlar..

Bende bir ara Youtube üyesiydim ve böyle videolar yüklendiğinde bana da mesaj geliyordu izleyin diye videoya bakıyordum ve yüklendikten sadece 30dk sonra falan siliniyordu yani onlara da hak vermek lazım inanılmaz fazla çalışıyorlar ama nafile insanlara engel olunmuyor.. Confused
Mesaj04.08.2008, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiç açılmamalı
peygamberimiize ve atatürke hakaret olan yerde türk evladı olamaz Wink

Mesaj04.08.2008, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

kesinlikle kaldırılmalı
Mesaj04.08.2008, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar yazılan yazıları okumadan cevap yazıyorsunuz ve anlamsız bir paylaşım yapıyorsunuz lütfen gönderilen mesajları okuyalım mesela bunu:

selectsite yazmış:
Bence YouTube KESİNLİKLE açılmalı.. Wink
Biraz mantıklı düşünün o saygısız videoları yükleyenler Youtube sahipleri değil ki ayrıca çok dikkatliler bu konuda, böyle videoları anında yükleyen kullanıcı ile birlikte siliyorlar..

Bende bir ara Youtube üyesiydim ve böyle videolar yüklendiğinde bana da mesaj geliyordu izleyin diye videoya bakıyordum ve yüklendikten sadece 30dk sonra falan siliniyordu yani onlara da hak vermek lazım inanılmaz fazla çalışıyorlar ama nafile insanlara engel olunmuyor.. Confused
Mesaj04.08.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

engelli olması iyi ama girmek isteyen her şekilde giriyor