Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.08.2008, 07:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Google gözükme hakkında bilği arıyorum

arkadaşlar googleye kayıt oldum gerekenleri harfiyen yaptım ancak sitem htmlcentre yazıldığında yalnızca bir yerde gözüküyor diğer başlıkları yazdığımda ise hiçbir yerde gözükmüyor. ben bir yerde yanlışmı yaptım nasıl oluyor. google nin ilk kayıtta ve ileriki aşamaları hakkındaki gelişimi hakkında yani üstte yazdığım konunun tamamı hakkında bana bilği verebilirmisiniz. mümkünse. tşk
Mesaj06.08.2008, 07:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google belli süerler içinde indexleme yapar..
Siz sitenizi güncellediğiniz takdirde ise google sizi farkeder.
Ve google de üst sıralara çıkarsınız Wink
Mesaj06.08.2008, 07:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncelleme derken? nasıl oluyor?
Mesaj06.08.2008, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlcentre yazmış:
güncelleme derken? nasıl oluyor?

Yani siz sitenize içerik eklerseniz,google sizi farkedecektir Wink
Mesaj06.08.2008, 07:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

google de önbellekten baktığımda en son geçen ayın 24 ünde güncellenmiş ondan sonra baya içerik ekledim ama heralde o periyoda denk gelmedi.
Mesaj06.08.2008, 07:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlcentre yazmış:
google de önbellekten baktığımda en son geçen ayın 24 ünde güncellenmiş ondan sonra baya içerik ekledim ama heralde o periyoda denk gelmedi.

tasarımı değiştirmeyi deneyin çok büyük ihtimalle gooole bunu fark eder ve sitenizi indexler Wink
Mesaj06.08.2008, 07:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımı değiştirmeyi hiç düşnmüyorum asıl renklerini değiştirmek için baya fotoğraf falan uğraştım çünkü. en iyisi ekleyeceğim içerikleri birden değil hergün bir miktar olarak ekleyeyim ve sabredip bekleyeyim dostum başka çare yok. ya da başka yolu varmı?