Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2008, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Explorer de Açılmıyor Ama Firefox da açılıyor

[size=18]Sitemi Explorer de Açamıyorum hiç kimsede açılmıyor ama Firefox da açılıyor anlamadım acilll yardım lütfen[/size]
Mesaj08.08.2008, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi hangi browserler optimize ettiyseniz(düzenlediyseniz) siteniz en iyi o browserde açılır..
Ancak sitenize en son eklediğini kodları siliniz,o kodları sitenizi ie'de hata vermesini sağlıyor olabilir..
Mesaj08.08.2008, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu: deniyeceğim

BEN EN SON 2 HAFTA ÖNCE KOD EKLEDİM AMA EXPLORER DE ÇALIŞIYODU Bİ ANDA OLDU
Mesaj08.08.2008, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

explorer de sitenize giriş yapınız. tasarımın sagındaki bütün kodları siliniz (not defterine aktarınız.) daha sonra kaydetin. sonradan tekrar giriş yapıp kodları yeniden ekleyerek kaydetiniz..
Mesaj08.08.2008, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalyavuz yazmış:
explorer de sitenize giriş yapınız. tasarımın sagındaki bütün kodları siliniz (not defterine aktarınız.) daha sonra kaydetin. sonradan tekrar giriş yapıp kodları yeniden ekleyerek kaydetiniz..

Bu F5 tuşuna basmaktan farksız.. Bir işe yarayacağını sanmam.. Wink

Arrow BS Forumda Evhollow Arrow Evhollow'u Yorumla
Mesaj08.08.2008, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

evhollow yazmış:
sanalyavuz yazmış:

Bu F5 tuşuna basmaktan farksız.. Bir işe yarayacağını sanmam.. Wink

bu sorun ben de 2 defa oldu böyle yapınca da gecti tani benim icin ise yaradı. arkadasa yarayacaktır..