Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2008, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Cats tasarımda başlık resmi sorunu...

Ben sıtemde cats tasarımını kullanıyorum.Ust Başlıgı Degıştırmek Istıyorum.Ama Istedıgım Gıbı Olmuyor.Ne Kadar Buyuk yaparsam Yapım Baslıgımı Resımlere Yonetten Kaydedıyorum Koyuyorum Resım Baslıkta 2 Parca Şeklınde Cıkıyor.Yapamıyorum.Bana Yardımcı Olabılecek Bırısı Warmı ACaba??? Cats Baslıgımı Nasıl Istedıgım Gıbı Tam Olarak Oraya Koyabılırım.Veya Baslık Resmımı Nereden Ona Uygun Şekılde Yapabılırım.LUTFEN YARDIM.Forumda Aradım Bulamadım.

Değiştirme : ironarchives
Değiştirme Nedeni : Başlığınızı Küçük Harflerle ve Sorunu Özetleyi Kelimlerle Yazınız..

En son emrekentli tarafından 08.08.2008 16:06:55 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.08.2008, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık Resminizin Boyutlarını Tasarımınızda Parçalanmayacak Hale Gelen Kadar Büyültünüz..

Paintten Halledebilirsiniz Wink
Mesaj08.08.2008, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Cats tasarımda başlık resmi sorunu...

emrekentli yazmış:
Ben sıtemde cats tasarımını kullanıyorum.Ust Başlıgı Degıştırmek Istıyorum.Ama Istedıgım Gıbı Olmuyor.Ne Kadar Buyuk yaparsam Yapım Baslıgımı Resımlere Yonetten Kaydedıyorum Koyuyorum Resım Baslıkta 2 Parca Şeklınde Cıkıyor.Yapamıyorum.Bana Yardımcı Olabılecek Bırısı Warmı ACaba??? Cats Baslıgımı Nasıl Istedıgım Gıbı Tam Olarak Oraya Koyabılırım.Veya Baslık Resmımı Nereden Ona Uygun Şekılde Yapabılırım.LUTFEN YARDIM.Forumda Aradım Bulamadım.

Değiştirme : ironarchives
Değiştirme Nedeni : Başlığınızı Küçük Harflerle ve Sorunu Özetleyi Kelimlerle Yazınız..

756 x 197 boyutlarında yapmayı deneyin Wink

Önceki mesajları göster: