Forum'da ara:
Ara

bedava sitem için daha görsel ve gelişmiş bir forum yapılsınmı
evet çok güzel bir fikir bence bu bedava-sitem içinde faydalı olur ziyaretçi trafiği artar
  85%
[ 6 ]
bence gerek yok bu forum fazlasıyla yeter
  14%
[ 1 ]
benim forumla işim yok bilmiyorum
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 7

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2008, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu: bence daha görsel ve gelişmiş bir forum nasıl olurdu yorumla

merabalar arkdaslar örneğin benim sitenin tüm içeriği FORUMDA yani css bir tasarım hazırlıyorsak eger yeni yeni sayfaları kopyalamak yerine foruma taşıyıp orada insanlara bilgiler veriyorum

DİYECEĞİM SUKUR Kİ BEN FORUMUN ARTIK YENİDEN GELİŞTİRİLİP GÖRSEL BİR HALE GELMESİNİ İSTİYORUM BENCE BEDAVA SİTEME YAKISIR GUZEL BIR FORUM YAPILMALI BÖLÜMLER KATEGORİLER OLUSTURAMIYORUM ÖRNEĞİM ALT KATEGORİ OLUSTURAMIYORUM BUDA BENİ COK SİNİR EDİYOR SİZCE BU YAPILABLİRMİ
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj14.08.2008, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj14.08.2008, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=33537

tesekkur ederım hocam ama vermıs oldugunuz baslıgı ve yorumları okudum herkes geliştirilmesinden yana ancak daha neden bekliyoruzzz
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj14.08.2008, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet bencede haklısın.Bedava-sitemin formu dahil diyer bölümleri de yenilenmelidir.Artık sanırım 1 yıldan fazladır bedava-sitem var.Ama yenilikler olursa seviniriz.Diyer bedava site açan siteler yenileniyor.Bedava sitemden de bunları bekliyoruz... Idea
Mesaj16.08.2008, 05:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

unllnet yazmış:
Evet bencede haklısın.Bedava-sitemin formu dahil diyer bölümleri de yenilenmelidir.Artık sanırım 1 yıldan fazladır bedava-sitem var.Ama yenilikler olursa seviniriz.Diyer bedava site açan siteler yenileniyor.Bedava sitemden de bunları bekliyoruz... Idea

Wink
Önceki mesajları göster: