Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.08.2008, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Google'de çıkmak ?

ARKADAŞLAR BEN www.ganyanmetre.tr.gg sitesinin kurucuyum sitemi hazırladım fakat internetteki yerini nasıl aktif hale getireceğimi bilmiyorum. yani google da arandığı zaman sıralaması önemli değil çıkması için ne yapmam lazım şuanda site pasif durumda lütfen yardımcı olun.

DEĞİŞTİRİLDİ.
@GoKSeeN
Başlığınız soruyla alakalı olmalı ve küçük harflerler açılmalı..

En son ganyanmetre tarafından 17.08.2008 19:22:05 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.08.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj17.08.2008, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler
Mesaj17.08.2008, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İNTERNETTEKİ YERİMİ NASIL AKTİF HALE GETİREBİLİRİM?

ganyanmetre yazmış:
ARKADAŞLAR BEN www.ganyanmetre.tr.gg sitesinin kurucuyum sitemi hazırladım fakat internetteki yerini nasıl aktif hale getireceğimi bilmiyorum. yani google da arandığı zaman sıralaması önemli değil çıkması için ne yapmam lazım şuanda site pasif durumda lütfen yardımcı olun.

KONU BAŞLIGI caps lock KAPALI YAZILMALI

Mesaj17.08.2008, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ganyanmetre yazmış:
teşekkürler

Bısey Degıl Wink
Mesaj17.08.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

google da site haritası eklemek istediğim zaman bana hata raporu geliyor 404 hata raporu bulunamadı diye bu sorunu çözmek için ne yapmam gerekiyor.
Mesaj17.08.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ganyanmetre yazmış:
google da site haritası eklemek istediğim zaman bana hata raporu geliyor 404 hata raporu bulunamadı diye bu sorunu çözmek için ne yapmam gerekiyor.

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=31220

Bu adreteki yazılanları harfiyen uygulayın.

Kolay gelsin.

Mesaj17.08.2008, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilgine teşekkür ederim fakat ben site dorulama degil site harıtası eklediğim zaman bana yuklemede hata olduguna daır mesaj gelıyor bu hata ıse sıtemde 404 hata raporunun olmaması bunu gıdermek ıcın ne yapabılırım suanda sıtem dogrulanmış fazıyette sadece sıte harıtamı eklemek ıstıyorum.
Mesaj17.08.2008, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Sorun Cok Var Ve Herkez YaPmaya Calısıyor , Cogunda Sorun Verıyor

Sıte Harıtasını Sen Kendınde YaPabılırsın

Bır Bolum Acarak Sıtene Ne Nerde Dıye KoPru Ekleyerek Ugrasarak yababılırsın

Kolay Gelsın Wink
Mesaj17.08.2008, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ganyanmetre yazmış:
ilgine teşekkür ederim fakat ben site dorulama degil site harıtası eklediğim zaman bana yuklemede hata olduguna daır mesaj gelıyor bu hata ıse sıtemde 404 hata raporunun olmaması bunu gıdermek ıcın ne yapabılırım suanda sıtem dogrulanmış fazıyette sadece sıte harıtamı eklemek ıstıyorum.

ganyanmetre ysnsen site haritası eklemeyi anlatmış bir linki inceleyiniz

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25693&highlight=site+haritas%FD+ekleme
Mesaj17.08.2008, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazarlarimizvehayatlari yazmış:
ganyanmetre yazmış:

ganyanmetre ysnsen site haritası eklemeyi anlatmış bir linki inceleyiniz

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25693&highlight=site+haritas%FD+ekleme

Ordan Yabmaya Calısmıs Zaten Tahmınımce Wink

Alıntı:
Bu Sorun Cok Var Ve Herkez YaPmaya Calısıyor , Cogunda Sorun Verıyor

Sıte Harıtasını Sen Kendınde YaPabılırsın

Bır Bolum Acarak Sıtene Ne Nerde Dıye KoPru Ekleyerek Ugrasarak yababılırsın

Kolay Gelsın

Bu Yolu Dene Kardes Wink
Mesaj17.08.2008, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

site haritamı kendim yaptımsitemde mevcut fakat bu sıte harıtasını google yuklerken hata veriyor google kendıne uyumlu xml dosyası ıstıyor B-S de ise htm kodu oldugu ıcın sıte harısı eklemek ıcın kullandıgın url bulumadı dıye hata verıyor bu konuyla ılgılı ne yapmak lazım.
Mesaj17.08.2008, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ganyanmetre yazmış:
site haritamı kendim yaptımsitemde mevcut fakat bu sıte harıtasını google yuklerken hata veriyor google kendıne uyumlu xml dosyası ıstıyor B-S de ise htm kodu oldugu ıcın sıte harısı eklemek ıcın kullandıgın url bulumadı dıye hata verıyor bu konuyla ılgılı ne yapmak lazım.

O Zaman Varsa , Googlenın Sıte Harıtasına Ne Gerek Var Question
Mesaj17.08.2008, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ganyanmetre bu link sana ait linktir

http://www.xml-sitemaps.com/download/www.ganyanmetre.tr.gg/sitemap.html?view=1

bunu şöyle yap

sitene giriş

sayfalarımı değiştir

yeni sayfa ekle

site haritam de başlığa veya başka bir şeyde diyebilirsin

seçenekleri göstere tıkla orada normal sayfa yazan yerden ekstren link de yukarıdaki verdiğim linki yapıştır ve kaydet bu kadar ganyanmetre
Mesaj17.08.2008, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazarlarimizvehayatlari yazmış:
ganyanmetre bu link sana ait linktir

http://www.xml-sitemaps.com/download/www.ganyanmetre.tr.gg/sitemap.html?view=1

bunu şöyle yap

sitene giriş

sayfalarımı değiştir

yeni sayfa ekle

site haritam de başlığa veya başka bir şeyde diyebilirsin

seçenekleri göstere tıkla orada normal sayfa yazan yerden ekstren link de yukarıdaki verdiğim linki yapıştır ve kaydet bu kadar ganyanmetre

arkadaşım sen bı tanesın evet ben bunu yaptımsuandada sıtemde var bu sıte harıtasını google kolayca taraması ıcın kolayca ulaşabılmesı ıcın google ın sıte dogruma bolumdekı sıte harıtası ekle bolune eklemek ıstıyorum sımdı sıte harıtası ekle bolumunde sıte harıtanın url sını yapıstırman gerekıyor fakat yapıstırırken dosyanın xml dosyası olması gerekiyor bedava-sitem in ise htm oldugundan kabul etmıyor hata verıyor aşagıda yuklenmesı gereken site harıtasının xml olacagına daır resım var ve sıte harıtasını yukledıkden sonrakı veren hata raporuna daır resım var ınceleyın lutfen