Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.08.2008, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu: İlgilenilmeyen Siteler İle İlgili Bir Öneri...

Merhaba !
Bir blog sitesi açma servisinde gördüğüm şu kural hoşuma gitti ve bedava-sitem'de de neden olmasın dedim. İşte o servisteki bir kural:
Alıntı:
* Açıldığı anda ilk 15 gün içerik girilmeyen, içerik girilen bloglarda da 45 gün güncellenmeyen blog hesapları başkalarının değerlendirebilmesi amacıyla silinir.

bizde bunu kendimize göre uyarlayarak şu şekilde yapsak:
Alıntı:
*Açıldığı anda ilk 30 gün site içeriğini hiç değiştirmeyen, içerik eklendiği halde 90 gün login olmayan site hesapları başkalarının değerlendirebilmesi amacıyla silinir.

En azından yukarıda yazdığım şekilde bir kural olsa bazı sitelerden daha kaliteli sonuçlar çıkacağını düşünüyorum...

İyi eğlenceler...
Mesaj18.08.2008, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılıyorum

Baskaları Tarafından Degerlendırme Sansı Olmak Amacla Sılınır

Ama ;

Bunu Bır Lısteye Aktarsalar Yonetıcıler Guncel Olarak Lıstelese , Kım KaParsa Onun Razz

Bedava Sıtemde Boyle Bırseyın Olacagını Pek Zannetmıyorum

Ama Insallah Olur Wink
Mesaj18.08.2008, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İlgilenilmeyen Siteler İle İlgili Bir Öneri...

trggcanavari yazmış:
Merhaba !
Bir blog sitesi açma servisinde gördüğüm şu kural hoşuma gitti ve bedava-sitem'de de neden olmasın dedim. İşte o servisteki bir kural:
Alıntı:
* Açıldığı anda ilk 15 gün içerik girilmeyen, içerik girilen bloglarda da 45 gün güncellenmeyen blog hesapları başkalarının değerlendirebilmesi amacıyla silinir.

Alıntı:
*Açıldığı anda ilk 30 gün site içeriğini hiç değiştirmeyen, içerik eklendiği halde 90 gün login olmayan site hesapları başkalarının değerlendirebilmesi amacıyla silinir.

En azından yukarıda yazdığım şekilde bir kural olsa bazı sitelerden daha kaliteli sonuçlar çıkacağını düşünüyorum...

İyi eğlenceler...

Katiliyorum cok guzel bir kural!.. Wink
Mesaj18.08.2008, 23:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selin Bence Bildir Bunuda Çok Güzel Bir Öneri Böylece Fenerbahce.tr.gg Adıda Boşa Çıkar Ben Kaparım Hemen:D
Mesaj19.08.2008, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Güzel ßir Öneri

Düşünüleßilir

İyi Eğlenceler

Mesaj19.08.2008, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper bir öneri. ama bu siteleri ilk gelen kapar hesabı olmasın bir anket bir açık arttırma gibi bişe düzenlensin. Yani sıfıra sıfır elde var sıfır hesabı oluyo

Mesaj19.08.2008, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Askere gidenler veya buna benzer duruma düşenler ne olacak ? Benim kuzen askere gitti, mahrumiyet bölgelerinden birisinde yapıyor ve tam yedi aydır bilgisayara el süremediğini biliyorum. Biraz anlayışlı olun.
Mesaj19.08.2008, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence de harika...
Mesaj19.08.2008, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede güzel bi şey ekleyeyim sitesinin silineceği bu kişiye birkaç gün önceden mesajlada bildirilir ve karşı tarafta en azından silinmemesi için bişey yapabilir Wink
Mesaj19.08.2008, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence de sonra forumda site ismi bulamıyyoruz ya hepsi kullanılmış ama hiçbir şey yok içinde

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj19.08.2008, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu şekilde olacağını sanmıyorum. 45 gün çok çok az bir zaman dilimi. Senelik olarak yapılabilir oda içinde hiçbir şey olmayan açıldığı gibi bırakılan siteler için. Güncelleme yapılmıyor diye site silinmez. Sitemizi açarken böyle bir şart olmadığı için zaten yasal bir durum değil.
Mesaj19.08.2008, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:

Bu şekilde olacağını sanmıyorum. 45 gün çok çok az bir zaman dilimi. Senelik olarak yapılabilir oda içinde hiçbir şey olmayan açıldığı gibi bırakılan siteler için. Güncelleme yapılmıyor diye site silinmez. Sitemizi açarken böyle bir şart olmadığı için zaten yasal bir durum değil.

Farkındaysan ben onu şı şekilde değiştirip yazdım :
Alıntı:

benim burda söylemek istediğim belirli bir zaman belirtmek değil , ister 3 ay sonra ister 10 ay sonra olsun ama silinsin...
Mesaj19.08.2008, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

ustliste yazmış:
Askere gidenler veya buna benzer duruma düşenler ne olacak ? Benim kuzen askere gitti, mahrumiyet bölgelerinden birisinde yapıyor ve tam yedi aydır bilgisayara el süremediğini biliyorum. Biraz anlayışlı olun.

Böyle kişilerde bildirme aracı olsun.Mazeret açısından..

Yani mesela ben askere gidiyorum bu site şu kadar vakit güncellemem olanaksız.Yani mazeretsiz siteler o şekilde silinsin Wink
Mesaj19.08.2008, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İlgilenilmeyen Siteler İle İlgili Bir Öneri...

trggcanavari yazmış:
Merhaba !
Alıntı:

Alıntı:

İyi eğlenceler...

ama bu kural olursa besela çok sevidigimz bir arkadaşımız tatile gigittiti internetini iptal edersse login yapamaz vede silinir kaç ayda veya günnde ugraştıgı sitesi gider buda onunun unurunu kırar buda onun emege saygısını düşürüür bnece bidahada site aç deseler açmam nedeni emek verilern şeyin kıymeti 30 günmüydü der buu kural olmasın diyorum
Mesaj19.08.2008, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:
ustliste yazmış:

Böyle kişilerde bildirme aracı olsun.Mazeret açısından..

Yani mesela ben askere gidiyorum bu site şu kadar vakit güncellemem olanaksız.Yani mazeretsiz siteler o şekilde silinsin Wink

site güncellenmiyor diye

kullanıcının mezareti ve b...

lütfen biraz daha yaratıcı fikirler düşünün.

BEDAVA-SİTEM.COM KURALLARINA UYMAYAN SİTE SİLİNİR.

GÜNCELLENMİYO DİYE SİTE SİLİNEMEZ(sebebi olsun olmasın)

Önceki mesajları göster: