Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2008, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu: oyun ve lisans

Arkadaşlar Burda başlık açmıştım bir daha söyleyeyim konuyu
Öncelikle herkese Merhaba Şimdi benim bir lisans sorunum vardı foruma yazdım sağolsunlar cevap verdiler şimdi ben oyun yapımcısıyım kendime siteyide o yüzden açtım fk entertainment adında bir site açtım.benim amacım yükseklerde Ben CryTek yapmış olduğu ve dünyanın en iyi oyun motoru olan CryEngine 2 kullanark profesyonel bir oyun tasarlamak Fakt korktuğum tarafı firmanın izin vermemesi bugün firmaya mail attım bakalım sonuç ne olacak eğer izin alabilirsem en az crysis kadar kaliteli bir oyunu yapacağımdan emin olabilirsiniz inşallah izin veririler ben bu oyunu ne para için yapıyorum nede tanınmak ben küçümlüğümden beri oyun yapımcığına hevesim vardı oyunu yaparsam kesinlikle ücretsiz olarak sitemden indirebilirsiniz bu oyun konusuyla ilgilenenler benim sitemi takip edebilirler ayrıca lisans ve telif hakkı konusunda bilgisi olanlar cevap yazarlarsa sevinirim saygılarımla fatih kavcı
Mesaj22.08.2008, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: oyun ve lisans

fkentertainment yazmış:
Arkadaşlar Burda başlık açmıştım bir daha söyleyeyim konuyu
Öncelikle herkese Merhaba Şimdi benim bir lisans sorunum vardı foruma yazdım sağolsunlar cevap verdiler şimdi ben oyun yapımcısıyım kendime siteyide o yüzden açtım fk entertainment adında bir site açtım.benim amacım yükseklerde Ben CryTek yapmış olduğu ve dünyanın en iyi oyun motoru olan CryEngine 2 kullanark profesyonel bir oyun tasarlamak Fakt korktuğum tarafı firmanın izin vermemesi bugün firmaya mail attım bakalım sonuç ne olacak eğer izin alabilirsem en az crysis kadar kaliteli bir oyunu yapacağımdan emin olabilirsiniz inşallah izin veririler ben bu oyunu ne para için yapıyorum nede tanınmak ben küçümlüğümden beri oyun yapımcığına hevesim vardı oyunu yaparsam kesinlikle ücretsiz olarak sitemden indirebilirsiniz bu oyun konusuyla ilgilenenler benim sitemi takip edebilirler ayrıca lisans ve telif hakkı konusunda bilgisi olanlar cevap yazarlarsa sevinirim saygılarımla fatih kavcı

Merhaba

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25635 Lisan Hakkında

İnceleyiniz

Kolay Gelsin İyi Eğlenceler

Mesaj22.08.2008, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama bu sadece sitedeki içerek ten bahsedilmiş benim durumum çok daha ciddi bir durum sonuçta bir firma ve milyon dolarla yaptığı bir proje var
Mesaj22.08.2008, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Sitenizin Telif Hakkını Alabilirsiniz.. Yalnız Yapacağınız Oyunların Kendi Şahsınıza Ait Olduğunu Kanıtlamalısınız..
Telif Haklarını Size Copyright © Sağlar..
Google dan Ufak Bir Araştırma Yaparak Bu Hakkı Nasıl Alabileceğiniz Konusunda Detaylı Bilgilere Ulaşabilirsiniz..

İyi Eğlenceler...

Mesaj22.08.2008, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

fkentertainment yazmış:
ama bu sadece sitedeki içerek ten bahsedilmiş benim durumum çok daha ciddi bir durum sonuçta bir firma ve milyon dolarla yaptığı bir proje var

Merhaba

Ama Copyright Hakkı ßüyük ßir Haktır Ve ßir Çok Ünlü Siteler Copyright Hakkını Koruyor Copyright Hakkı Aldığınız Zaman Eğer O Oyundan ßir Kopya Ve ßenzerlerini Çıkarılır İse Siz Çıkarını Mahkemeye Verirsiniz Ve Tüm Haklar Sizin Elinizde Olur Ayrıca Telif Hakkınıda Koruyor Wink

Kolay Gelsin İyi Eğlenceler

Mesaj22.08.2008, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama ben Crytek firmasını yapmış olduğu oyun motorunu kullanmak istiyorum ama yapacağım oyun crysisle alakası yok ben sadece oyun motorunu istiyorum bunun için Crytek den izinmi almam gerekli bide şu dikkatimi çekti cryengine yanında R ve TM yazıyo ne demek bu
Mesaj22.08.2008, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle boş hayallerle uğraşma bu tür oyunları yapmak kolay değil bir iki 3d modelleme bilmem neyle bunları yapa Wink massın
Mesaj22.08.2008, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

R: Registered
TM : Trade Mark Sign di doğru hatırlyorsam.
Mesaj22.08.2008, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar üzümünü yiyin bağını sormayın Laughing şaka bi yana ben bu lisans nasıl alacam crytek mail yolladım cevap yok yarın gelir herhalde
Mesaj22.08.2008, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

fkentertainment yazmış:
Arkadaşlar üzümünü yiyin bağını sormayın Laughing şaka bi yana ben bu lisans nasıl alacam crytek mail yolladım cevap yok yarın gelir herhalde

boşuna bekleme..
Mesaj22.08.2008, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden boşuna beklemeyeyim firmadan şöyle birşey geldi eğer bu işten maddi bir kazanç sağlamayacaksam motoru deneme olarak nex gen olarak verebilecekleri söylediler .
Mesaj22.08.2008, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

fakat konu hala görüşülüyor bende zaten deneme olarak lisans alıyorum
Önceki mesajları göster: