Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.07.2007, 06:37 (UTC)    
Mesaj konusu: galeri kategorileri acamiyorum

Galeriye Resim Ekliyorum Ancak Genleden Başka Kategori Açılmıyor ve Resmi Resimlerimde Göremiyorum Yardım Ederseniz Sevinirim...
Mesaj30.07.2007, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden acilmiyor?

ne hatasi veriyor?
Mesaj30.07.2007, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu: ..

resimler öncelikle genel seçeneğine yüklenir, eğer sen farklı bir resim katogorisi oluşturursan, ondakiler genelde görünmez...
ekstraları yönet ten galeri yi tıkla.. orda resim kategorilerini ayarla var.. tıkla bakim ne çıkacak karşına.. kutucukları onaylayıp , ekstrayı kaydet:) işin hallolur sanınrımSmile
saygılarımla..
www.ozlemtekin.tr.gg
Mesaj23.08.2008, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu: olmuyo

kardeş resimleri galeriye ekliyorum ama sitede gözükmüyo lanet olsun.bi yardımcı olun yaw!
Mesaj23.08.2008, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: olmuyo

43kizilcakoy yazmış:
kardeş resimleri galeriye ekliyorum ama sitede gözükmüyo lanet olsun.bi yardımcı olun yaw!

Merhaba
Arkadaşım başlık açılış tarihine dikkat et 2007
İyi Eğlenceler Wink
Mesaj23.08.2008, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Confused Bunun başlık açılış tarihi ile ne alakası var. Shocked

Arkadaş yardım istemiş. Sen yükle resimleri "X" işareti çıkıyorsa galeride sonradan resimler gözükür. Yoğun olduğu için görünmüyordur. resimleri yüklerken resim isimlerinde Türkçe karakter kullanma çünkü resimler yüklenmez. Kolay Gelsin