Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2008, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu: resimler eklenemiyor bu yüzden siteyi kapatmayı düşünüyorum

resimler yüklenemiyor bu yüzden siteyi kapatmayı düşünüyorum 10 gündür resim ekleyemiyorum...lütfen bir açıklama yapılsın yoksa siteye göremi muamele yapılıyor anlamıyorum siteye veya bilgisayara göre bir muamele yapılıyorsa çok ayıp ediliyor yok arıza büyükse kimse resim ekleyememeli bir çelişki var lütfen yetkilileri uyarınız en azından insanlar uğraşmaz veya resim panelini kapatın uğraşmıyalım veya o kişiyi uyarınız...bu nedir yaa
Mesaj23.08.2008, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Server Sorunu Yanı Genel Sorundur Herkezde Aynı Sey Mevcuttur

Sıtenızdekı Resımlerı Sıtelerden UPLoad Ederek koyabılırsınız

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj23.08.2008, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herhangi bir problem mevcut değil. Her gün Rahat Rahat 30-40 yüklüyorum. Şimdiye kadar 2000 civarında resim yükledim TIK yok maşallah.
Mesaj23.08.2008, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş sen her resim sorunu başlıklara sitemi kapatmayı düsünüyom yazıyosun.. daha doğrusu sitene ziyaretçi çekmeye çalışıyosun..
ama yeter artık KAPATACAKSAN KAPAT.. yaaaaaaa...

Mesaj23.08.2008, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu: resimler

genel bir sorun varmış anlaşılan 10 gündür sürüyor bu açıklama yapılmıyor kimisi çok rahat resim yükleyebiliyor yani her kafadan bir ses çıkıyor bu sorun açilen çözülmeli bence
Mesaj23.08.2008, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: resimler

esmekoyu-geyve yazmış:
genel bir sorun varmış anlaşılan 10 gündür sürüyor bu açıklama yapılmıyor kimisi çok rahat resim yükleyebiliyor yani her kafadan bir ses çıkıyor bu sorun açilen çözülmeli bence

Bu Sorun 10 Gunden Berı Yok Kardesım

Ama Bazende Çalısıyor , Bellı Olmuyor

Baska Sıtelerden UPLoad Ederekte Koyabılıyorlar Arkadasım

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj23.08.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Defalarca başlık açılıyor..
Bu konu daha çnce de yönetim tarafından dile getirildi.Resimlerde aksaklık var diye.
HALA neden başlık açıyorsunuz ki?

İyi eğlenceler..
Önceki mesajları göster: