Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2008, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu: veri çekmek

merhaba arkadaşlar, bir siteden diğer bir siteye veri çekmek için ne yapmalıyız. bilgili arkadaşların açıklaması rica olunur.
Mesaj23.08.2008, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Veri çekmek derken ??
Daha açık sorabilir misiniz ?
İyi eğlenceler.
Mesaj23.08.2008, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

örnek benim sitem at yarışı üzerine, tjk.org daki altılı sonuşları diye bir bölüm var ana sayfada burdan at yarışı siteleri kendi sitelerini bu bilgileri otomatikman çekeyorlar ben bunu nasıl yaptıklarını öğrenmek istiyorum bunu kendi sitemede çekmek istiyorum otomatik olmak şartıyla.
Mesaj23.08.2008, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ganyanmetre yazmış:
örnek benim sitem at yarışı üzerine, tjk.org daki altılı sonuşları diye bir bölüm var ana sayfada burdan at yarışı siteleri kendi sitelerini bu bilgileri otomatikman çekeyorlar ben bunu nasıl yaptıklarını öğrenmek istiyorum bunu kendi sitemede çekmek istiyorum otomatik olmak şartıyla.

tjk.org Bıldıgım Kadarı Ile Resmı Bır Sıtedır

Bu Sıtede Baya Bır Yonetıcı Ve Edıtor MevcuT Olabılır

Veya Resmı Bır Sıte Oldugundan Otomatıkman Bır Turlu Gelıyordur

Bunu Sızde YaPabılırsınız Html Kodunu YaratıP

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj23.08.2008, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

işte onu nasıl yapacam, örnek. tjkdaki bilgileri kendi siteme otomatik olarak nasıl cekecem bıraz daha acıklarmısın.
Mesaj23.08.2008, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sımdı Farkettım Arkadasım

Sıtenın Asagısında Su Yazı Var ;

Alıntı:
© Copyright Türkiye Jokey Kulübü Derneği At Yetiştiriciliği Ve Yarışları İktisadi İşletmesi Tüm Hakları Saklıdır.

Bunun Anlamı Bu Sıteden Bırsey Calındıgı Takdırde Bellı Olursa Sızı Gereklı Yerlere Sıkayet Edebılırler Ve Basınıza Kısacası Is Alırsınız

En Iyısı Sız Sıtenıze Bu Islerden Anlayan Edıtor Alın Ve Bır Tablo Yabın Tablonuzun ıcıne Gereklı Bılgılerı Yerlestırın Edıtorler Guncel Olarak Guncellesın

Benım Onerım Sıze Bu Yınede Sız Bılırsınız

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj23.08.2008, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Sımdı Farkettım Arkadasım

Sıtenın Asagısında Su Yazı Var ;

Alıntı:
© Copyright Türkiye Jokey Kulübü Derneği At Yetiştiriciliği Ve Yarışları İktisadi İşletmesi Tüm Hakları Saklıdır.

Bunun Anlamı Bu Sıteden Bırsey Calındıgı Takdırde Bellı Olursa Sızı Gereklı Yerlere Sıkayet Edebılırler Ve Basınıza Kısacası Is Alırsınız

En Iyısı Sız Sıtenıze Bu Islerden Anlayan Edıtor Alın Ve Bır Tablo Yabın Tablonuzun ıcıne Gereklı Bılgılerı Yerlestırın Edıtorler Guncel Olarak Guncellesın

Benım Onerım Sıze Bu Yınede Sız Bılırsınız

Iyı Eglenceler Wink

siz beni anlamadınız, tabıkı o ıbrenın olması normal, size ganyanmatik.com,ganyancı,com,ümütsadi.com,atbahanemiz.com vs.vs.vs. vrebılecegım örnek cok butun altılı sıtelerı bu tarz bılgılerını tjk dan cekıyor, bunların coguda kaynak bıldırmıyor ben yıne altına kaynak belırtırım bır sorun cıkacagını sanmıyorum, ben sıtemde suanda zaten bır tablo olusturmuşum manuel olarak yapıyorum, zamandan kazanmak ve pc basında olmadıgım zaman bu bılgılerın sıtemde mevcut olmasını ıstıyorum. dusunun saat 3 de baslayan yarılar kımı zaman gece 11 e kadar surabılıyor ben bu saatler arasında pc basında olmam gerekıyor sızce mumkunmu bu o yuzden butun sıteler verı cekıyor anlatabılıyormuyum, eğer bılgınız doğrultusunda veri çekmenin kodlarını bılıyorsanız veya veri çekmek hakkında bılgınız varsa lütfen paylaşın.teşekkurler.
Mesaj23.08.2008, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

otomatik olarak çekemezsiniz. ancak tjk.org da sitenize eklemek için bir kod varsa eklersiniz.

tjk.org da zaten otomatik değil Wink

sitenin çalışanları var ve bu kişiler hergün güncelleme yapmaktalar Wink

iyi eğlenceler.

En son sonsahne tarafından 23.08.2008 22:11:41 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.08.2008, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

tjk dan cekmek ıstedıgım veriyi cektım sitede bakabılırsınız altılı sonucları bolumu ana sayfada Smile altılı sıtesı olupda bu verıyı cekmek ısteyenler bana ulaşabılırler.