Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu: çok çok acill yardım lütfen..

arkadaslar magazin sitemde önizleme ile haber eklemeyi öğrendim ancak simdi de anasayfada önizleme yapacagım haberleri belli bir düzen icinde blok blok halinde yapmak istyorum ilk önizlemeli haberi ekledim onun hemen yanına aynı sekilde bir haber daha eklemek istyorum ama olmuyo bunun icin tablo mu olusturmak gerekiyo bunun kodu falan varmı?lütfen yardım

http://www.sacitaslan.com/ aynen bu sitedeki önizlemeli haberler gibi kare kare kutucuklar halinde haberleri sıralamak istyorum mümkünmü
Mesaj26.08.2008, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: çok çok acill yardım lütfen..

sanat-maggazin yazmış:
arkadaslar magazin sitemde önizleme ile haber eklemeyi öğrendim ancak simdi de anasayfada önizleme yapacagım haberleri belli bir düzen icinde blok blok halinde yapmak istyorum ilk önizlemeli haberi ekledim onun hemen yanına aynı sekilde bir haber daha eklemek istyorum ama olmuyo bunun icin tablo mu olusturmak gerekiyo bunun kodu falan varmı?lütfen yardım

http://www.sacitaslan.com/ aynen bu sitedeki önizlemeli haberler gibi kare kare kutucuklar halinde haberleri sıralamak istyorum mümkünmü

sayfa editöründan tablolar yap.. içlerine resim yazı felan ekle sonra link ver...
Mesaj26.08.2008, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

denedim ama tablonun icine yazıyı aldıgımda tablo bozuluyo
Mesaj26.08.2008, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlığını Uzatma Harfler Kullanrak Uzatmayınız
İyi Eğlenceler

Mesaj26.08.2008, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakk1908 yazmış:
Başlığını Uzatma Harfler Kullanrak Uzatmayınız
İyi Eğlenceler

bu ne demek anlamadım istedgm yardımla bir alakası varmı
Mesaj26.08.2008, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanat-maggazin yazmış:
denedim ama tablonun icine yazıyı aldıgımda tablo bozuluyo

o zaman tablo içlerine sağ tıkla mücre-hücre özelliklri boyutlar ver ve öyle dene...

iyi eğlenceler..
Mesaj26.08.2008, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

öyle denedim zaten 2 sütunlu olmuyo yanına tablo ekleyemıyorum yanyana olmuyo ne zormus yaa
Mesaj26.08.2008, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanat-maggazin yazmış:
öyle denedim zaten 2 sütunlu olmuyo yanına tablo ekleyemıyorum yanyana olmuyo ne zormus yaa

1 tabloya sağ tıkla sütun-sütun ekle yap eklenir...

iyi eğlenceler..