Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Genel içerikli siteler

Açıkçası konuyu nereye açacağımı şaşırdım serbest bölge kapandı ve Selin hanım da mesajlarını otomatiğe aldığından konuyu soracak tek yer burası gibi geldi Razz Yanlışsa doğru yere taşıyın lütfen..Neyse sorumu sorayım

Son 57 site icerisinden hangisini secsek diye cok zorlandik, hepsi cok güzel cünkü. Bu nedenle hepsinin forumda tanitimini yaparak tesekkür etmek istiyoruz. Bunun disinda örnek siteleri biliyorsunuz kategorilendirip secmekteyiz. Ancak 7 taneden fazla kategorimiz var, ve bu nedenle bazi kategorilere ait siteler malesef örnek site secilemeyecek.
Yukarıdaki metin tüm örnek siteler için mi geçerli yani öyleyse bir dahaki yarışmada sadece o kategorilere uyumlu sitelr mi seçilecek orada genel site göremedim de Sad
Şimdiden teşekkürler
Mesaj26.08.2008, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Genel içerikli siteler

istediginherseyburada yazmış:
Açıkçası konuyu nereye açacağımı şaşırdım serbest bölge kapandı ve Selin hanım da mesajlarını otomatiğe aldığından konuyu soracak tek yer burası gibi geldi Razz Yanlışsa doğru yere taşıyın lütfen..Neyse sorumu sorayım

Son 57 site icerisinden hangisini secsek diye cok zorlandik, hepsi cok güzel cünkü. Bu nedenle hepsinin forumda tanitimini yaparak tesekkür etmek istiyoruz. Bunun disinda örnek siteleri biliyorsunuz kategorilendirip secmekteyiz. Ancak 7 taneden fazla kategorimiz var, ve bu nedenle bazi kategorilere ait siteler malesef örnek site secilemeyecek.
Yukarıdaki metin tüm örnek siteler için mi geçerli yani öyleyse bir dahaki yarışmada sadece o kategorilere uyumlu sitelr mi seçilecek orada genel site göremedim de Sad
Şimdiden teşekkürler

ne yaparsan yap sonuç değişmeyecek....

Siten Burda | Ücretsiz Site Rehberiniz | Yüzlerce Site Burda - TR.GG SITELERI
Mesaj26.08.2008, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Genel içerikli siteler

sitenburda yazmış:
istediginherseyburada yazmış:

Şimdiden teşekkürler

ne yaparsan yap sonuç değişmeyecek....

Benim sonuçla ilgili bir problemim yok lütfen önce okuyun ben hep bu kategoriye göre mi site seçilecek diyorum orada belli kategoriler var da genel kategori yok..
Mesaj26.08.2008, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

demek istediğim hangi kategoriyi seçersen seç öyle bir site yapsanda kazanamazsın. Ayrıca soruna gelelim daha öncelerde de yapılmasına rağmen kategori verilmedi. Kendileri hangi siteyi isterse onu seçiyor kategoride öyle belirleniyor...

Siten Burda | Ücretsiz Site Rehberiniz | Yüzlerce Site Burda - TR.GG SITELERI
Mesaj26.08.2008, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenburda yazmış:
demek istediğim hangi kategoriyi seçersen seç öyle bir site yapsanda kazanamazsın. Ayrıca soruna gelelim daha öncelerde de yapılmasına rağmen kategori verilmedi. Kendileri hangi siteyi isterse onu seçiyor kategoride öyle belirleniyor...

Teşekkürler...Çünkü genel olmayınca şaştım bir daha ki yarışmaya katılacağım da genel siteler seçilmeyecek mi diye düşündüm..
Mesaj26.08.2008, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Keşke önceden belli başlı 10 kategori olsaydı. Bizde o kategorilere göre site yapsaydık. GENEL olmamasına anlam veremiyorum.

Kuş, insafsız ellerin yıkacağından korksa da yine yuvasını kurar.