Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

kralmustak yazmış:
@Sitenburda sadeceavril.tr.gg Sitesine Gir.Bak Nasıl Şaşıracaksın.

pempe arkaplan ve olmayan güncellenmemiş tasarım
Mesaj26.08.2008, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

kralmustak yazmış:

nedemek istediğini anladım Wink

Siten Burda | Ücretsiz Site Rehberiniz | Yüzlerce Site Burda - TR.GG SITELERI
Mesaj26.08.2008, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu: HAYIT OLSUN

HAYIRLI OLSUN ALLAH TMMINA ERDİRSİN SmileSmileSmileSmile

Arrow http://cafe-tur.tr.gg/
Mesaj26.08.2008, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenburda yazmış:
Kısacası her zaman olduğu gibi bu yarışma sonuçlarıda çooooook tartışılacak ama kazanan taraf her zamanki gibi bedavasitem olacaktır...

Bedava-Sitem, neyi kazandı? Aksine sadece "kan kaybetti." Emeğin ve kalitenin ödüllendirilmesine karşı duyulan güveni kaybetti. Artık insanlar daha güzel ce daha kaliteli siteler yapmak için çalışmayacaklar. Çünkü kalite de, emek de ödüllendirilmeyecek. Kimin ne kadar eşi dostu tanıdığı yada ahbabı varsa o göklere çıkartılacak.

Eğer mesele, "hazmetmek meselesi" olsaydı, topikte yazıldığı gibi, bir "Hayırlı olsun'" da ben der, geçerdim. Mesele ve bunca tepki, sadece ADALETSİZLİK ve uygulanan ÇİFTE STANDARDA. Emeklerin ve kalitenin değil, başka değerleirin ödüllendirilmesine...

Artık içimden, EMEK VERMEK gelmiyor. Artık içimden, paylaşımda bulunmak hiç gelmiyor. Yine kendi mütevazi çizgimde, ama daha az zaman ayırarak ve bu ayırdıgım zaman, günden güne daha da kısalarak sadece sitemle ilgileneceğim. Ve artık beklediğim tek ödül, vefakâr ziyaretçilerimin BİLGİYE ve İLİME karşı gösterdikleri ilgi ve değerli teşekkürleridir...

Gizli İlimler Admin...

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj26.08.2008, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

bence sitenburda.tr.gg haklı destekciniz

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj26.08.2008, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkesi tebrik ederim
Mesaj26.08.2008, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
sitenburda yazmış:
Kısacası her zaman olduğu gibi bu yarışma sonuçlarıda çooooook tartışılacak ama kazanan taraf her zamanki gibi bedavasitem olacaktır...

Bedava-Sitem, neyi kazandı? Aksine sadece "kan kaybetti." Emeğin ve kalitenin ödüllendirilmesine karşı duyulan güveni kaybetti. Artık insanlar daha güzel ce daha kaliteli siteler yapmak için çalışmayacaklar. Çünkü kalite de, emek de ödüllendirilmeyecek. Kimin ne kadar eşi dostu tanıdığı yada ahbabı varsa o göklere çıkartılacak.

Eğer mesele, "hazmetmek meselesi" olsaydı, topikte yazıldığı gibi, bir "Hayırlı olsun'" da ben der, geçerdim. Mesele ve bunca tepki, sadece ADALETSİZLİK ve uygulanan ÇİFTE STANDARDA. Emeklerin ve kalitenin değil, başka değerleirin ödüllendirilmesine...

Artık içimden, EMEK VERMEK gelmiyor. Artık içimden, paylaşımda bulunmak hiç gelmiyor. Yine kendi mütevazi çizgimde, ama daha az zaman ayırarak ve bu ayırdıgım zaman, günden güne daha da kısalarak sadece sitemle ilgileneceğim. Ve artık beklediğim tek ödül, vefakâr ziyaretçilerimin BİLGİYE ve İLİME karşı gösterdikleri ilgi ve değerli teşekkürleridir...

Gizli İlimler Admin...

ne kadar ses çıkarsak ta sonuç değişmez bir dahaki yarışma ve aktivitelerde de aynısının olmuyacağına dair bir şey var mı ?? Bence yok...

Siten Burda | Ücretsiz Site Rehberiniz | Yüzlerce Site Burda - TR.GG SITELERI
Mesaj26.08.2008, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
sitenburda yazmış:

Gizli İlimler Admin...

Evet.Bedava-Sitem Aksine Kan Kaybetti.
Mesaj26.08.2008, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenburda yazmış:
kralmustak yazmış:

ne demek istediğini anladım Wink

Ne Bir Mod,Ne de Bir Yönetici Bu Başlığa Mesaj Yazmadı.Gerçekten Hayret Doğrusu.Ben Bu Başlık Anında Kilitlenir Diyordum Ama Kilitlenmedi.
Mesaj26.08.2008, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

Yarışan sitelerin seçilmesi yönetim tarafından yapılmıştır.
Herhangi bir çifte standart, adaletsizlik söz konusu değildir.
Verilen kararlara sizlerinde saygıyla yaklaşılmasını rica ederiz.

İyi eğlenceler.

Mesaj26.08.2008, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cevap mi bekliyordunuz yönetimden?

Kazananlar sayfasinda gerekli aciklamayi yaptik biz, sizin benden burda istediginiz tek tek kendimizi savunmamiz. Kusura bakmayin, bunun icin hicbir neden göremiyorum. Benim varsayimlara laf yetistirme durumum yok.

Hepinize iyi eglenceler.
Önceki mesajları göster: