Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 03:33 (UTC)    
Mesaj konusu: milan baros Galatasaray'da

Milan Baros Galatasaray'da

Galatasaray, Olympique Lyonnais'un Çek yıldızı Milan Baros'u renklerine bağladı. 3 yıllık anlaşmaya varılan Baros transferini futboldan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Haldun Üstünel Galatasaray TV'ye açıkladı.Milan Baros, 28 Ağustos 2008 Perşembe günü İstanbul'a gelecek.

Transferi Galatasaray TV’ye değerlendiren yönetim kurulu üyemiz Haldun Üstünel “Öncelikle Galatasaray camiası ve spor kamuoyuyla yeni bir transferi paylaşmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Yine dünya çapında bir oyuncuyu Türkiye’ye getirerek büyük bir iş yaptığımıza eminiz. Futbol kariyeri belli olan, dünyanın önde gelen bir çok ünlü takımında oynamış Milan Baros artık Galatasaraylı. Kulübüyle bonservis konusunda anlaştık ayrıca kendisiyle de 3 yıllığına anlaşmaya vardık. Tüm imzalar atıldı.. Tam bir ekip çalışması gerçekleştirdik, bu transferde emeği geçen tüm Galatasaraylılara ve camiamıza hayırlı olsun.Galatasaray Türk futbolunun önemli bir markası ve biz de futbolun marka isimlerini camiamıza kazandırmaya devam ediyoruz.”şeklinde konuştu

Haldun Üstünel, Kewell ve De Sanctis’den sonra Baros transferinde de önemli katkısı olduğu yönündeki soruyu ise şöyle yanıtladı “Tabiî ki bu tip transferler uzunca bir süreç alıyor ama biz ekip çalışmasıyla transferi gerçekleştirdik. Bireylere pay biçmeyelim.”

MİLAN BAROS
Doğum Tarihi: 28 Ekim 1981
Doğum Yeri: Vigantice, Çek Cumhuriyeti
Boy: 184 cm
Pozisyon: Forvet (Striker)
Geldiği Kulüp: Olympique Lyonnais
Kariyeri: 1998-2001 Banik Ostrava (76 maçta 23 gol), 2002-2005 Liverpool (68 maçta 19 gol), 2005-2007 Aston Villa (42 maçta 9 gol), 2007 Olympique Lyonnais (24 maçta 7 gol), 2008 Portsmouıth (Kiralık, 12 maç)

www.galatasaray.org
Mesaj26.08.2008, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.08.2008, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet yönetimimimiz bizi yine sevindirecek bir transfer yaptı.Ben de koyu bir Galatasaray taraftarı olarak yönetimimize teşekkür ediyorum.
Mesaj26.08.2008, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Galatasaray Razz
Mesaj26.08.2008, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu: O adama acıyorum

Arkadaşlar o adam dan adam olmaz Very Happy ayrıca o adam ingiltere de gol atamadı geçen sene Türkiye de mi atacak görün seneye güme gidip boşta hakan şükür gibi gezecek
Mesaj26.08.2008, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: O adama acıyorum

sanal-reklam yazmış:
Arkadaşlar o adam dan adam olmaz Very Happy ayrıca o adam ingiltere de gol atamadı geçen sene Türkiye de mi atacak görün seneye güme gidip boşta hakan şükür gibi gezecek

hayır kardeşim, bu forvet galatasaraya yararlı olacak göreceksin... Exclamation
Mesaj26.08.2008, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

Kardeşim benişmn açımdan sorun yok galata oyuncularını boşa harcamayo seven bir takım benim takımımın öyle bir sorunu yok gsliler düşünsün Very Happy Very Happy [/quote]
Mesaj26.08.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

camiamıza hayırlı olsun

Mesaj26.08.2008, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tüm camiaya hayırlı olsn inşallah yararlı olur.. Razz
Mesaj26.08.2008, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: :)

sanal-reklam yazmış:
Kardeşim benişmn açımdan sorun yok galata oyuncularını boşa harcamayo seven bir takım benim takımımın öyle bir sorunu yok gsliler düşünsün Very Happy Very Happy
[/quote]

tamam kardeşim anladım Wink
Mesaj26.08.2008, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış

Alıntı:
tamam kardeşim anladım

Ohh be sonunda anladın tamam Very Happy
Mesaj26.08.2008, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
galatasarayy yazmış