Forum'da ara:
Ara

sende bu durumdamısın
evet
  50%
[ 3 ]
hayır
  50%
[ 3 ]
Toplam Oylar : 6

Yazar Mesaj
Mesaj27.08.2008, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu: neden film yayınlayamıyoruz!!!!

arkadaşlar benim sitem 2 kere kapatıldı film yayınlıyorum diye fakat ben film yayınlamıyorum sadece filmlerin afişlerini koyup onlara link verip diğer sitelere yönlendiriyorum yani burda suçlu varsa googlevideo dur benim sitemi kapatacaklarına onu kapatsınlar ( kapatabilirlerse Smile neden bole yapıyolar bunu bi çözümü yokmudur yoksa benim sitemi denetleyen kişidemi bir sorun var bole saçmalık olurmu?
bunun bir yolu vardır insanlar benim siteme film yayınlayan diğer sitelerdeki filmlere kolayca ulaşmak için giriyorlardı yani ben hiçbir sayfamda film yayınlamadım film kodu koymadım

bana yardımcı olursanız çoook memnun kalırım.... teşekkürler...Very Happy
Mesaj27.08.2008, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet aslında filmler tr.gg sitelerini değilde telif hakkını elinde bulunduran siteleri alakadar etmesi gerek.

filmleri çekip video.google.com yada yahoo vs. tarzında video sitelerine yükleyip yayanları alakadar etmeli diye düşünüyorum.

Mesaj27.08.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fılmlerı Yasaklayan bedava sıtem Degıl

Fırmalardır

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj27.08.2008, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen.

Film yayinlayan kullanici sitelerimiz hakkinda firmalardan sürekli sikayetler gelmektedir.
Mesaj28.08.2008, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu: film yayınlama

yani firmalardan şikayet gelebilir ama bu şikayetler tr.gg firmasına değil filmleri upload eden sitelere edilmelidir. ben burda tr.gg nin hiçbir yasal düzeni bozduğunu düşünmüyorum bunun bir çaresi bulunmalı...
Mesaj28.08.2008, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu: royal portal

royal portal arkadaşa katılıyorum...
Mesaj28.08.2008, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabiki kullanicilarimiz ilk olarak sorumludur, ancak firmamiz da kullanicilarimiza platformu saglamak nedeni ile suclu bulundurulabilir. Olmasa bile, malesef gelen sikayetlerle teker teker ugrasilmasi gerekmektedir ve zaten yasal olmayan bir olayin pesinde kosmak icin bu zamani harcamayi istemiyoruz. Bu konu hakkinda yapilmasi gerekn tüm aciklamalar, haberler bölümündeki baslik altinda bulunmaktadir.
Mesaj28.08.2008, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Örneklerin yanına filmler koysak sonrada isteiği tüm kullanıcılar eklese olmazmı
Önceki mesajları göster: