Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2008, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evt, kendine ait bir konusu var ve o konuda ciddi bir site...

işte herkez böyle site yapsa tr.gg olarak birbiirimize yeteriz.
Mesaj25.08.2008, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

modatema yazmış:
Evt, kendine ait bir konusu var ve o konuda ciddi bir site...

işte herkez böyle site yapsa tr.gg olarak birbiirimize yeteriz.

gercekten cok tesekkurler arkdasımm ınanın bızde buna ınanıyorum
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj25.08.2008, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ctgamer yazmış:
siten çoooooooook güzel olmuş özellikle ana sayfa konu dagılımları mukemmel ama bir iki konu var onları düzeltirsen su anlık rakip tanımazsın 1. site ortalama kodunun sonu sitenin ust tarafında gözüküyor 2.başka başlıklara tıklandıgında tasarım degişiyor o pek hoş olmamış açıkçacı 3. forum olması güzel sitende ama görunusu çok kotu ve basıt kaçmış bence sıtene yakısır bı tasarım olsaymıs daha ii olurmuş.
tabi herşey zamanla oluyor ama sıtenı çoook beyendım acıkcası emege saygı basarılarının devamını dılerım

sende ziyaret edip yorumunu yazarsan çok sevinirim
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=45588

arkdasım tavsıyelerınız ıcın ınanın cok tesekkur ederım foruma gırıs yapamadıgım
ıcın duzenlmeler yapamıor modlarda yardımcı alamadı bu konuda ancak olur ınsaallah ne yaptımsa olmadı saol guzel yormun ıcın

www.haberiz.tr.gg
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj26.08.2008, 00:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten süper yha valla süper on numara olmus ellerine saglık
Mesaj26.08.2008, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

sagokolo-fan yazmış:
siten süper yha valla süper on numara olmus ellerine saglık

bu kadr guzel yorumunuz ıcın gercekten cok tesekkur ederım sıtemı zıyaret ettıgınız ıcın gercekten cok tesekkur ederım önerılerınızı beklıyorum acab asitemi geliiştirmek için daha ne yapmam lazım arkdasalr lutfen bu guzel anlamlı yorumlarınızı haberiz kardeşinizden esirgemeyin saygılarımı sunuyorum cok saolun

www.haberiz.tr.gg
www.haberiz.tr.gg
www.haberiz.tr.gg
www.haberiz.tr.gg
www.haberiz.tr.gg
www.haberiz.tr.gg www.haberiz.tr.gg
www.haberiz.tr.gg
Mesaj26.08.2008, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz sitendeki yeni yazıların bana göre sitene gitmemiş ama onun yerine ne koyabilirsin bilemiyorum daha okunaklı bir şeyler koyabilirsin diyebilirim başka gözüme çarpan eksiğin olursa dile getiririm

Mesaj26.08.2008, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel siten var tebrikler bizde css tasarıma geçtik yorumlarınızı alabilir miyz?

Mesaj26.08.2008, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Tasariminiz ve icerik cok guzel olmus!...
Basarilarinizin devamini dilerim!...
Wink
Mesaj27.08.2008, 07:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazarlarimizvehayatlari yazmış:
haberiz sitendeki yeni yazıların bana göre sitene gitmemiş ama onun yerine ne koyabilirsin bilemiyorum daha okunaklı bir şeyler koyabilirsin diyebilirim başka gözüme çarpan eksiğin olursa dile getiririm

haklısınız arkdasım ancak ne koyabılırım dıye dusunuyorum sizce anasayfamda ne olmalı arkdaslar yorumlarsanız sevınırımm

www.haberiz.tr.gg
Mesaj27.08.2008, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:

haklısınız arkdasım ancak ne koyabılırım dıye dusunuyorum sizce anasayfamda ne olmalı arkdaslar yorumlarsanız sevınırımm

www.haberiz.tr.gg

yeni yazılarını kaldırınız ve ekstra menüde astrolojinin yanındaki ikonları kaldırmanızı öneriyorum ve diğer ikonları tabi iyi gözükmüyor tabi bu benim düşüncem yanına bir şey koymayınız derim ama yaptığınız yeni eklediğiniz bilgileri kullanıcıya daha çabuk göstermek için yeni yazısını koyabilirsiniz ama o yeni yazısı hiç iyi durmuyor onu söyliyim umarım darılmaca vs olmaz fikrimi açık açık söylemeyi seviyorum başarılar dilerim Cool

Mesaj27.08.2008, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:

www.haberiz.tr.gg

yeni yazılarını kaldırınız ve ekstra menüde astrolojinin yanındaki ikonları kaldırmanızı öneriyorum ve diğer ikonları tabi iyi gözükmüyor tabi bu benim düşüncem yanına bir şey koymayınız derim ama yaptığınız yeni eklediğiniz bilgileri kullanıcıya daha çabuk göstermek için yeni yazısını koyabilirsiniz ama o yeni yazısı hiç iyi durmuyor onu söyliyim umarım darılmaca vs olmaz fikrimi açık açık söylemeyi seviyorum başarılar dilerim Cool

gercekten cok acık yureklsın arkdasım benım cok saollasn ben senın dedıklerını yapmaya calıstım zıyaret edersenızsevınırım cok saolun
Mesaj27.08.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizin tüm sayfalarını gezdım,ama size ait hiçbir içerik bulamadım.Tüm sayfalar başka sitelere bağlantılı.Bence biraz kendi içeriğinizi hazırlarsanız iyi olur.
Mesaj27.08.2008, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sitenin kendine özgü kendi sayfalarında haberleri yok mu.Başka sitelerin haberlerini mi okuyacağız....Bu da bir yorum Wink

Mesaj27.08.2008, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
haberiz yazmış:

www.haberiz.tr.gg

gercekten cok acık yureklsın arkdasım benım cok saollasn ben senın dedıklerını yapmaya calıstım zıyaret edersenızsevınırım cok saolun

ziyaret ettim böylesi daha iyi oldu yine teftişe gelecem Very Happy başarılar dilerim

Mesaj27.08.2008, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilgazlim18 yazmış:
sitenizin tüm sayfalarını gezdım,ama size ait hiçbir içerik bulamadım.Tüm sayfalar başka sitelere bağlantılı.Bence biraz kendi içeriğinizi hazırlarsanız iyi olur.

sadece haber kısmı öle arkdasımmm demekkı tam gezememıssınız forum kısmına bakarsan ne demek ıstedgıme bakarsınn bence abartmıssınn yanı yorumun için tesekkurler saoll Wink Wink
Önceki mesajları göster: