Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.08.2008, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu: IP BAN'a Kesin bakılmalı olan bir öneri

Sitemize saçma sapan insanlar giriyor. Kürdistan ve saçma hayallerle yaşayan İsrail ve PKK'lı kürt sempatizanları tarafından sürekli sitemizde küfürler ve tehditler yazıyor. Birileri sitemiz adına yorumlar açarak ziyaretçilerimize küfrediyolar. Proxy'le birlikte bütün IP'lere ban ve uyarı sayfasının oluşturulmasını talep ediyorum. Sitemize girişleri yasaklayabilmeliyiz... Ve ban'lanan üyelere birde girişte karşılarına çıkabilecek bir uyarı metni oluşturulmasını istiyorum. Umarım en kısa sürede gerçekleşir. Sevgilerimle

Mesaj25.08.2008, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

@MeDia-TuRk tasaRımı ;

Bence bu olay olabilir... Ama engellesende girebilir... Eğer yazmak istiyorsa... İnternet Cafe'ye gider ordan yazar...
Mesaj25.08.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

İp ban ekstrası olsa bile her türlü yüzeysel ip değişikliği yapılarak yine girilir yine yorum yapılır Wink Bu durumda en iyi çözüm şekli ziyaretçi defterinizi onaylama sistemine geçirmenizdir.Ziyaretçi defterinize yapılan yorumlar ancak siz okuyup eğer uygunsa onayladıktan sonra sitenizde yayınlanır..En iyisi bu şekilde Wink
Mesaj28.08.2008, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

girip girmemesi önemli değil IP Getirilmeli bence o ona küçük bir ders olabilir

Mesaj28.08.2008, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılıyorum
Mesaj28.08.2008, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onayla gösteriliyor ama...

ip ban ın yeri ayrı!!!

bencede olmalı...
Mesaj28.08.2008, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:
İp ban ekstrası olsa bile her türlü yüzeysel ip değişikliği yapılarak yine girilir yine yorum yapılır Wink Bu durumda en iyi çözüm şekli ziyaretçi defterinizi onaylama sistemine geçirmenizdir.Ziyaretçi defterinize yapılan yorumlar ancak siz okuyup eğer uygunsa onayladıktan sonra sitenizde yayınlanır..En iyisi bu şekilde Wink

ip ban olmasa bile arkadaşım en sağlam yönünü söğlemiş zaten Wink
Mesaj29.08.2008, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
Onayla gösteriliyor ama...

ip ban ın yeri ayrı!!!

bencede olmalı...

Katılıyorum olması gerek sonuçta en basit forum sistemlerinde bile olduğuna göre bizlerde de olmalı... Wink
Mesaj29.08.2008, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar öncelikle herkesin bedava-sitem i kullanmaya hakkı vardır ancak bir küfür söz konusu yada bir millete küfür [ki hiç hazmetmem hangi ırk dil din olursa küfür ettirmem] direkt yapacağınız şey Selin ablaya E-mail support(at)bedava-sitem.com a bir E-Mail yollayıp gerçek IP sini isteyeceksiniz sonra Selin Abla sizi bir yere yönlendirecek sizde oradan bilgi alacaksınız yani Türk telekomünikasyondan adresini adını ve soyadını alıp Mahkemeye başvuracaksınız yani Dava açacaksınız Tabi gerçekten çok aşırı derecede küfür etmiş, sizi sıkmış, ve tehdit edildiyseniz!!! yani bu bahsettiğinz sayfada olur ama nereye kadar!!
Mesaj07.09.2008, 01:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Www.Mycafe.Tr.Gg

ziyaretçi defterinden kötü kelimeler listesine terör PKK vs kelimelerini ekle yazamasınlar !.....
Mesaj07.09.2008, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kraliyet Ailesine Katılıyorum ...