Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2008, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem İle Nasil Tanistiniz ? :)

Bedava Sitem İle Nasil Tanistiniz ? Smile
Herkez Yazsin Wink
Mesaj29.08.2008, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım vardı o yapıyordu bende denedim çok güzel bi duygutanışmak iyiki tanışmısım
Mesaj29.08.2008, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim de arkadaşım vardı o söledi şimdi ondan güzel site yapıyom Very Happy

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj29.08.2008, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadasım Burdan Bır Sıte Acmıstı

Ve Bende Ondan Ozendım Yabmaya Karar Verdım Bedava Sıtem Acıldıkdan 5,10 Gun Sonra Acmıstım Ilk Sıtemı

Ilk Gırdıgımde Daha Sayfa Bıle Acmayı Bılmıyordum Razz

Sayfa Acıcagıma Alt Sayfa Acıyordum , Bır Arada Acamadım Dıye ( Ben Boyle Sıtenın ) Dedıgım Bıle Oldu Ve 1,2 Ay Cıkmıstım Smile

Sonra Bu Sıteyı Bıraktım Ve Agustosda TRBUNS Adlı Bır Sıte Kurdum Tum Icerıklerını Naazımcadan Yararlanarak Yabdım Tasarım Yabmayı Bıle Naazımcanın Sayesınde Ogrendım Smile

Ve Iceblue , Red Tasarımları Uygulamaya Basladım Ve Buyudukce Buyuttum Sıtemı

Arkadasımın Sıtesının Hıc Tasarımı Yok Idı Sımdı F1 Gıbı Gectım Razz

Aralıga Kadar O Sıteyle Ugrastım Ve Bır Sekılde KaPattım

Ocakta Fılm TR Ile Geldım Cogu Kısı Bılıyordur , En Sevdıgım Sıte Idı Actıgımdan Berı

Ama Malesef Nısan , Mayıs Aylarında Fılm Yasaklandı Ve Nısanın Sonunda Bu Sıteyı Acmak Zorunda Kaldım

Net TR ILe Devam Edıyoruz

Razz Razz
Mesaj29.08.2008, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Günlerden 8 Temmuz 2007 yine sıcak bir yaz akşamı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine tarayıcıma www.bedava-sitem.com yazmam ile başlıyor herşey. www.piriketseverler.tr.gg adresini alıyoruz. Sitemizde o zamanlar "Benjamin Lochmann" abimizin meşhur sözü var. Şimdi ise...
Mesaj29.08.2008, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Interneti yeni bağlatmıştık.Mağlum gezinip durdum.Site işlerine meraklıydım.bİr de baktım bir reklam.Bedava siten olsun yazıyor.Hemen tıkladım.Ama çakmadığım için kurcalamadım fazla.Zaten adres gıcık bişey olmuştu.
www.mertgoekay.tr.gg Razz tabi daha ö yü kabul etmediğini bilmiyordum.Yani bedava sitemin ilk kullanıcılarındanım.
Mesaj29.08.2008, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile google sayesinde tanıştı bende bs ile..
Mesaj29.08.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk Olarak Google da Sponsor Reklamlarında Sitelerle İlgili Reklamlar Gördüm.
Ve Google Amcaya Bedava Site Yazdığımda Sponsor Reklamı Olarak Çıktı Karşıma.Bir Tıklayım Dedim.Sonra Biraz İnceledim Baktım Güzel.Lakabımla Bir Site Açtım.Sonra Bu Sitemi Güzel Yapamayınca Kızdım.Sildim.Yeni Bir Site(Şimdiki Sitemi) Açtım.O gün Bu gündür İlk Tasarım Yapmayı,Kodları vb.Şeyleri Tek Başıma Öğrendim.Hergün Mutlaka Foruma Girerdim.Ama Hiçbir Konuya Cevap Yazmazdım.2 Mesajım Vardı O Da Site Tanıtımı Razz .Son 1 Aydır Forumdayım 220 Civarında Mesajım Var Galiba.Mesaj Yazmaya Başladığım İlk Gün 2 Mesajda 57 Mesaja Çıkardım.Şimdi İse BS Bağımlısı Olmaya Doğru Gidiyorum Mr. Green
Mesaj29.08.2008, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

1970 den beri bsliyim

ilk sitem

http://www.bedava-sitem.com/profile.php?of=serserigoekan

Mr. Green Mr. Green
Mesaj29.08.2008, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

Ben De Arkadaş Tavsiyesi. Tabi İlk Site Olan guncelalan [ Reklam Amaçlı Değil ]
Mesaj29.08.2008, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Günlerden 16 Mart 2008 msn de ayberk adında biri beni başka biri zannederek kişi listesine eklemiş.Ben de onun zannettiği kişi olmadığımı söyledim.O da boşver ark. olalım dedi.Ben de kabul ettim.Bana bi web sitesi olduğunu söyledi(ayberkvewadecom.tr.gg)Ben de ona bi site açmak istediğimi nasıl açabiliceğimi sordum,Google'a "tr.gg" yaz karşına çıkar dedi.ve 16.04.2008 19:50:15 tarihinde galatasaray-sporkulubu adlı sitemi aldım.Ancak o kadar amatördüm ki Sitene Giriş butonu bulmam 10 dk. aldı.Şimdi İse css tasarım yapabiliyorum.
Mesaj30.08.2008, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

banada bi arkadaş tavsiye etti
Önceki mesajları göster: