Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2008, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu: KARTALCAFEBJK YENİ TASARIMDAN İLK GÖRÜNTÜLER

www.kartalcafebjk.tr.gg/yindex.htm ilk görüntüler burada Wink

BİRGÜN BELKİ YENİDEN DEDİK VE YENİDEN GELDİK(bu sevdadan vazgeçersek AllAh belamızı versin....)
Mesaj29.08.2008, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yorum www.kartalcafebjk.tr.gg/yindex.htm

BİRGÜN BELKİ YENİDEN DEDİK VE YENİDEN GELDİK(bu sevdadan vazgeçersek AllAh belamızı versin....)
Mesaj29.08.2008, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya hiçmi kimsede emeğe saygı kalmadı Confused

Mesaj29.08.2008, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel biraz aha güzel olursa süper olcak. Wink
Mesaj29.08.2008, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel ama sürekli aynı tarzı kullanıyosun.Aynı logolar,aynı tarz butonlar vs. vs. Biraz değişiklik yaprsan daha güzel olacağını umuyorum.Yeni tasarım hayırlı olsun. Wink
Mesaj29.08.2008, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper tasarım başarılar...
Mesaj29.08.2008, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Güzel Hoş Ama Bazı Resimler Gözükmüyor...Sadece Haberler Var Eğlenecek Birşey Bulamadım Yanii....Daha Gelişmesi Ve Düzeltilmesi Lazım..
Başarılarının Devamını Dilerim ..Wink

Mesaj29.08.2008, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım güzel ancak bazı resimler gözükmüyor birde eğlence yok Wink ama geliştirilebilir
Mesaj29.08.2008, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamodevler yazmış:
tasarım güzel ancak bazı resimler gözükmüyor birde eğlence yok Wink ama geliştirilebilir
eğlence dediğiniz şey yakında anketler ve testlerle geliyo dediğim gibi bu ilk görüntüler arkadaişar yorumlara devam;)

Mesaj29.08.2008, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yav bu yeni mi
Mesaj29.08.2008, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodogreniyorum yazmış:
Yav bu yeni mi
evet niye noldu kardeşim??

Mesaj29.08.2008, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.kartalcafebjk.tr.gg/yindex.htm başka yorum yokmu? Confused

Mesaj30.08.2008, 07:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten güzel olmuş tebrikler.
Senin sitedeki şu haberlerin kodu varsa bana yollayabilirmisin bi ara forumda verilmişti ama bulamadım.
Mesaj30.08.2008, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslantepe1905 yazmış:
Siten güzel olmuş tebrikler.
Senin sitedeki şu haberlerin kodu varsa bana yollayabilirmisin bi ara forumda verilmişti ama bulamadım.
hayır forumda verilmedi artı sen benim sitede www.kartalcafebjk.tr.gg/yindex.htm bakman lazım senin...Ama sen ana sayfaya bakmışsın o eski tasarım yorumlara devam arkadaşlar Wink www.kartalcafebjk.tr.gg/yindex.htm Wink

Mesaj30.08.2008, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

SüpeRßir tasarım helal oLsun...
Önceki mesajları göster: