Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.08.2008, 06:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Teknik Desteğin Dikkatine!

Açıkçası önemli olduğunu düşünüyorum sorunun ve böyle bir başlık seçtim.Olayı anlatayım geçenlerde bir arkadaş forumda gezerken karşısına hack sitesiyle ilgili bir üye giriş paneli çıktığını bildirmişti ve Cüneyt hoca teknikerlere bildirildi dedi.Ve dün bir başlık daha açıldı ama bu sefer sitesinde bir hack sitesinin resminin yüklendiğini söyleyen arkadaş.
İşte Başlık => http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=47073
Ve açıkçası ben aynı olaya bugün bir siteye yardım için bakmaya girerken şahit oldum işte ekran görüntüsü....

Resmin sol alt köşesine bakın yazı orada resmin boyutu imageshack a yüklerken küçülmüş umarım okursunuz... Wink

Bence bu durumun bir sebebi olmalı yani tr.gg hacklenemez deniyor ama bizzat kendim bir sitede bir hack sitesinin yüklendiğini gördüm... Question
Acaba bunun nedeni tam olarak nedir...
=>Bu arada resim omer-zorlu.tr.gg nin resmidir.
Mesaj30.08.2008, 06:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Arkdaşım o senin browserinden kaynaklanır.
Ben mozilla ile denedim herhangi bir sorun göremedim.
Ayrıca http://omer-zorlu.tr.gg/ bak bakıyım açılıyor mu?
Açılıyorsa hacklenmemişdir değil mi?

İyi eğlenceler.
Mesaj30.08.2008, 06:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Merhaba,

Arkdaşım o senin browserinden kaynaklanır.
Ben mozilla ile denedim herhangi bir sorun göremedim.
Ayrıca http://omer-zorlu.tr.gg/ bak bakıyım açılıyor mu?
Açılıyorsa hacklenmemişdir değil mi?

İyi eğlenceler.

Ben şu an için ve omer-zorlu.tr.gg için bir hackten değil bedava-sitem için bir hackten bahsediyorum.Browser ie ama diğer browserlerle bu işin farklılaşması gerçeği değiştirmez sonuçta ben bunu gördüm ve orjinal görüntü de var bu olayı yaşayan tek kişi de değilim.Benim merak ettiğim nedenler hadi bu browserden konunun linkini bulsaydım onu da gösterecektim ama bulamadım forumda dolaşırken bir hack sitesi paneli nasıl çıkıyor bunu Cüneyt Hoca korkulacak bir şey yok durum teknikerlere bildirildi dedi ama herhangi bir neden bildirmedi benim merakım sadece nedenler... Wink
Mesaj30.08.2008, 06:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Daha önce de resimler hakkında nedenler ile başlık açıyordunuz sanırsam.
Teknikerlere bildirilmişse sorunun çözümüyle ilgileniyorlardır.Çok aceleci davranmayalım lütfen..
Ayrıca kişi kendi sitesinin hackelnmiş oldugunu düşünüyorsa da aşağıdaki linki incelmeli ve BİLGİLENMELİDİR..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=28314

İyi eğlenceler..
Mesaj30.08.2008, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanırım expoler da sorun var cunku kendı sıteme expolerdan gırdıgım zaman sadece tasarım arka planı gorunuyo fakat mozılladan bakınca gayet duzenlı cıkıyo aynı @omer-zorlu gıbı
Mesaj30.08.2008, 06:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Merhaba,

Daha önce de resimler hakkında nedenler ile başlık açıyordunuz sanırsam.
Teknikerlere bildirilmişse sorunun çözümüyle ilgileniyorlardır.Çok aceleci davranmayalım lütfen..
Ayrıca kişi kendi sitesinin hackelnmiş oldugunu düşünüyorsa da aşağıdaki linki incelmeli ve BİLGİLENMELİDİR..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=28314

İyi eğlenceler..

1.si Anlayamadığım bir şey var resimler başlığımla bu durumun ne ilgisi var Question
2.si Ben teknikerlerin forumda gelen panelle ilgili bildirileri olduğunu
söyledim dünkü mesaja bildirilmiştir vb cevap gelmedi.
3.sü o linkli ben incelemiştim tamam kişi de incelesin fakat o linkte tr.gg nin şifrenizi 2. şahıslarla paylaşmadığınız daktirde hacklenemeyeceği bildiriliyor..
4.Buradaki durumda sizce herkes şifresini aynı kişiyle mi paylaşmış...
5.si ilginiz için teşekkürler umarım teknik destek de görür başlığı..
6.sı sorun explorerde de labilir tabi ki ... Wink
Mesaj30.08.2008, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

1-)Resimler bölümüyle alakası acele etmenizdir...
2-)Herkes gibi siz de sabretmelisiniz cevap gelecektir.(Yine acele)
3-)Orada sadece şifre paylaşmaktan bahsedilmiyor,diğer durumlardan da bahsediliyor.

İyi eğlenceler..
Mesaj30.08.2008, 07:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Merhaba,

1-)Resimler bölümüyle alakası acele etmenizdir...
2-)Herkes gibi siz de sabretmelisiniz cevap gelecektir.(Yine acele)
3-)Orada sadece şifre paylaşmaktan bahsedilmiyor,diğer durumlardan da bahsediliyor.

İyi eğlenceler..

Yine cevap vermek isterim tabi ki..
1-)Bunu ben de anlamıştım fakat acele etmek farklı bir durumdur bir sorunun çözüm süresinden daha erken konuşmaya başlasaydım olabilirdi.Ama çözüm süresi geç kalındığını düşündüğüm için o başlığı açmıoştım.
2-)Ben zaten bu başlığa cevabı sabırla bekleyeceğim yukarıda sanırsam bu başlığa hemen cevap verilsin diye bir şey de yazmadım.
3-)Şifrenizi trojen yoluyla email hack yoluyla ya da internet cafeden çaldırmak 2. şahıslarla paylaşmak değildir evet paylaşmak farklıdır 2. şahısların almasıdır ben konumu uzatmamak için sakınmıştım söylemekten.

Ve yine yanılmıyorsam o başlıkta bu durumla ilgili bir şey de yok.... Wink
Saygılar..
Mesaj30.08.2008, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Sorunlarla teknik destek ilgilenecektir.

İyi eğlenceler..
Önceki mesajları göster: