Forum'da ara:
Ara

SİZCE DE ÖNERİM DOĞRU MU?
EVET KATILIYORUM
  0%
[ 0 ]
KESİNLİKLE DOĞRU :)
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 0

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2008, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu: LÜTFEN BAKMADAN GEÇMEYİN MOD'LAR !!!!!!

ben hangi site adı almıssam mutlaka ona güzel icerikler yüklemişimdir. ama yogun talep görecek
fikirler aklıma geldiğinde, maalesef alan adlarını dolu görüyorum buraya kadar no problem

ama o sitelerde hiç bir şey yok .. adam alan adını almış öylece bırakmıs bi ise yaramıyor

örneğin mizahi bir site yapıcam .. www.gehbilibili.tr.gg Very Happy
böyle alınmış ama bırakılmış cok fazla site war lütfen bunları silin ve tekrar kullanıma açın...mesela 1 aydır güncellenmeyen sitelerin silinmesi gibi

tesekkürler
Mesaj03.09.2008, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: LÜTFEN BAKMADAN GEÇMEYİN MOD'LAR !!!!!!

arbensurdemir yazmış:
ben hangi site adı almıssam mutlaka ona güzel icerikler yüklemişimdir. ama yogun talep görecek
fikirler aklıma geldiğinde, maalesef alan adlarını dolu görüyorum buraya kadar no problem

ama o sitelerde hiç bir şey yok .. adam alan adını almış öylece bırakmıs bi ise yaramıyor

böyle alınmış ama bırakılmış cok fazla site war lütfen bunları silin ve tekrar kullanıma açın...mesela 1 aydır güncellenmeyen sitelerin silinmesi gibi

tesekkürler

belki site sahibi çok yoğun iş çalışmakta ve sitesini gncelleyememekte dir hepsi deyil ama bazıları öğle mesela gururum5 2 aydır kendisini göremiyoruz ama sitesi süper şekilde duruyor yani fikir sper ama yaa 2 gn sonra benim sitem bu diyen birisi çıkarsa ...
Mesaj03.09.2008, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: LÜTFEN BAKMADAN GEÇMEYİN MOD'LAR !!!!!!

arbensurdemir yazmış:

tesekkürler

merhaba

daha öncede önerildi
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=43733

Önceki mesajları göster: