Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2008, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu: sayacın altına kod koymak

istiyorum
Mesaj05.09.2008, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş tasarımın altındaki yazı kısmına istediğini ekle olabilir die düşünüyorum
Mesaj05.09.2008, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi mesala bende yazıyorya sitede bugun bilmem kaç kişi girdi sitede sayaç varya işte onun altına eklemek istiyorum
Mesaj05.09.2008, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar normal sayacı kaldırıp trendinizi eklerseniz trendin boyutlarına uygun milyarlarca html kod var piyasada normal sayacı kaldırın forum imzası alanından trendinizi aktiflerştiin sonra kou tasarımın altındaki yazı kısmına ekleyince trendin altına istediğiniz kodu eklein bakın bu bir öneri ilettiğiniz soruna çözüm deil Wink
Mesaj05.09.2008, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayacın altına...

Merhaba.Siz herhalde sayacın altına HTML kodu eklemek istiyormuşsunuz.Size yardım edeyim.Şimdi Bedava-Sitem.Com adresine giriş yapın.Oradan sol menüden Tasarım Ayarlarımı değiştire tıklayın.Oradan karşınıza Bedava-Sitem.Com adresinin size sunduğu şablonu göreceksiniz.O şablonun altında kutular göreceksiniz.O kutuların en sonundakine gelin.Orada şöyle bir başlık göreceksiniz...

" İÇERİK BÖLÜMÜNÜN ALTINDA Kİ BİLGİ (MESELA COPYRİGHT) gibi bir başlık göreceksiniz.İŞte o başlığın yanında bulunan kutunun içineHTML kodunuzu ekleyebilirsiniz.Sayacı kaldırmak istiyorsanız bu sefer gene sol menüden Ektralarımı Değiştir seçeneğine tıklyacaksınız.Karşınıza bir sayfa gelecek.O sayfada " SAYAÇ " yazacaktır.Onun yanında bir tane " X " çarpı işareti göreceksiniz.O işarete tıklayıp sayacınızı kaldırabilirsiniz...
Mesaj05.09.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sayacın altına...

benimsitem1993 yazmış:
Merhaba.Siz herhalde sayacın altına HTML kodu eklemek istiyormuşsunuz.Size yardım edeyim.Şimdi Bedava-Sitem.Com adresine giriş yapın.Oradan sol menüden Tasarım Ayarlarımı değiştire tıklayın.Oradan karşınıza Bedava-Sitem.Com adresinin size sunduğu şablonu göreceksiniz.O şablonun altında kutular göreceksiniz.O kutuların en sonundakine gelin.Orada şöyle bir başlık göreceksiniz...

" İÇERİK BÖLÜMÜNÜN ALTINDA Kİ BİLGİ (MESELA COPYRİGHT) gibi bir başlık göreceksiniz.İŞte o başlığın yanında bulunan kutunun içineHTML kodunuzu ekleyebilirsiniz.Sayacı kaldırmak istiyorsanız bu sefer gene sol menüden Ektralarımı Değiştir seçeneğine tıklyacaksınız.Karşınıza bir sayfa gelecek.O sayfada " SAYAÇ " yazacaktır.Onun yanında bir tane " X " çarpı işareti göreceksiniz.O işarete tıklayıp sayacınızı kaldırabilirsiniz...

Saol
Mesaj05.09.2008, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Önemli değil.

Merhaba,
Önemli değil.
İyi eğlenceler...
Mesaj05.09.2008, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış

[/quote]Merhaba,
Önemli değil.
İyi eğlenceler...
Alıntı:

ben aynı cümleleri aynı hizzalaruyla sanki bir modumuzda yapıyordu gibi gldi ne dersiniz modumuzdan alıntı mı? Very Happy

Mesaj05.09.2008, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

yukarıda ki yanlış oldu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Alıntı:
benimsitem1993 yazmış

Merhaba,
Önemli değil.
İyi eğlenceler...[/quote] ben o yazıyı bir modda gördüm aynısı aynı hizzada hemde
Mesaj06.09.2008, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu: ankey

Aekadaslar ben anket eklemeye calısıyorum bir türlü olmuyor bekliyorum yine olmuyor cözümü varmii
Mesaj06.09.2008, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

WwW.SaMSuN-ALeM.Tr.GG YORUMLARINIZI BEKLİYORUZZ
Mesaj06.09.2008, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ samsun-alem lütfen reklam yapamayınız sürekli oalrak konulara gereksiz cevaplar veriyorsunuz.
Mesaj06.09.2008, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım her tasarım tipinde bu olmayabiliyor ama nagivasyon kısmının altındaki yazı metnine kodları yerleştirirsen sayacın altından çıkar Wink

Mesaj07.09.2008, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

REKLAM VERDİGİM İÇİN HEPİNİZİDEN ÖZÜRDİLİYORUMM
Mesaj07.09.2008, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

uacafe1905 yazmış:
@ samsun-alem lütfen reklam yapamayınız sürekli oalrak konulara gereksiz cevaplar veriyorsunuz.

Samsun-alem lütfen reklam yapmayınız uacafe1905 uyarıyor Mr. Green Mr. Green Mr. Green