Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2008, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Bir Bakarmısınız Yardım :(

ArkadaşLaR Benim SiteM FLasH OYun SiTesi ...Bugün öğlene kadar güzelce çalışıyordu ...Fakat öğlen içeriği değiştirirken birden bozuldu ...Sadece Benim pc de böyle bu ...Oyunların resimlerini göremiyorum ...Oyunları aldığım sitedede oyunların resimlerini göremiyorum ve oyunları oynayamıyorum ...Fakat bir arkadaşıma söylediğimde girdi ve baktı oyunları aldığım site gayet güzel ve oyun oynanabiliyor ...Benim Sitemde Onda DüzenLi ve GüzeL Fakat Bende Böyle oldu Resimleri Göremiyorum O sitede oyun oynayamıyorum ...kendi sitemdende oyun oynayamıyorum ...Ama Diğer pclerde bu gayet düzgün ...

BİLGİLİ ARKADAŞLAR YARDIM EDERSE SEVİNİRİM ...

SAYGILAR ...

Mesaj05.09.2008, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bir Bakarmısınız Yardım :(

0yunlar1 yazmış:
ArkadaşLaR Benim SiteM FLasH OYun SiTesi ...Bugün öğlene kadar güzelce çalışıyordu ...Fakat öğlen içeriği değiştirirken birden bozuldu ...Sadece Benim pc de böyle bu ...Oyunların resimlerini göremiyorum ...Oyunları aldığım sitedede oyunların resimlerini göremiyorum ve oyunları oynayamıyorum ...Fakat bir arkadaşıma söylediğimde girdi ve baktı oyunları aldığım site gayet güzel ve oyun oynanabiliyor ...Benim Sitemde Onda DüzenLi ve GüzeL Fakat Bende Böyle oldu Resimleri Göremiyorum O sitede oyun oynayamıyorum ...kendi sitemdende oyun oynayamıyorum ...Ama Diğer pclerde bu gayet düzgün ...

BİLGİLİ ARKADAŞLAR YARDIM EDERSE SEVİNİRİM ...

SAYGILAR ...

pc ni bilgisayarı kapattan değilde düğmesinden ve ya fişinden kapattın mı?
Mesaj05.09.2008, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş geçici sorun olabilir Wink
Mesaj05.09.2008, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

inş. geçici sorundur ama hayır hiç fişden mişten kapatmadım ...

hayır düğmeden kapattıgım oldu ama çook önce yani bu konuyla alakası olamaz Rolling Eyes
AH bir düzelse Mad

Mesaj05.09.2008, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla Bjk KArdeşim AGzını Öpim Düzelmiyordu Öğlenden BEri Düzeldi Smile

Önceki mesajları göster: