Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2008, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu: İşte ßir TR.GG Hikayesi...

ßu hikaye GeRçek ::

1 Temmuz 2007...

Davids89 adında üyelik alındı... O heyecan ile foruma dahi girmedi davids... Sonra 1 ay kendisi öğrenmeye çalıştı.. Ve öğrendi.. Sonradan foruma girdi.. O Zamanlar 20.000 üye vardı sadece... Davids89 yardım etmeye başLadı. İlk önce YARDIMSEVER Rütbesini aLdı. Daha SonRa moderatör oLmaya çaLıştı. Bu arada o zamanlar Cunobag Yeni üye olmuştu... Forum reklamı yapıyordu. Davids89 - Cunobag neredeyse kanka durumuna geLmişLeRdi... Ayrım yoktu aralarında. Davids89 Moderatör oLmak için ßaşvuruyordu.. Ama o anda SELİN YAŞ SINIRINI KOYDU... Davids89 kariyeri ßitmişti... Ama Cunobag Davids89'u bırakıp, Moderatör oLdu...

Davids89 herşeyi bıraktı... İnanılmaz derecede moral - lerde.... Ve BS'yi bıraktı.. Ve Nasıl karardır ßiLiNmez ! Selin ya$ sınırını kaLdırdı... Cunobag artık tek ßaşına en yüksek seviyeyi ßoyluyordu.. TEKNİK DESTEK EKİBİNE girdi... Ve önceden Davids89'dan yardım aLan Cunobag o anı hatırlamazmış gibi ßaşa geçti..

Ve ŞİMDİ 5 EYLÜL 2008 ...! $ok KaRarın aLındığı ay !...

İŞTE NAPALIM BİTTİ HERŞEY CUNOBAG BAŞTA... DAVİDS89 HALA YARDIMSEVER RÜTBESİYLE...

İŞTE TR.GG İNANILMAZ HİKAYESİ.. CUNOBAG'DAN ßİR KELİME DUYDUKTAN SONRA BS'Yİ BIRAKICAĞIM.. YADA ßİLMİYORUM...
Mesaj05.09.2008, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ßen Davids89...

aRtık Media-TuRk adında tanınmıyacak $ekiLde idi.. Ama i$te Davids89 ßu...
Mesaj05.09.2008, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

YAZIN..! YAZIN..!

N£ YAZARSANIZ...!
Mesaj05.09.2008, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

bu mesajin anlami nedir acikcasi anlayamadim.

Kisisel bir sorununuz var ise ÖM yolu ile tanidiklariniza ulasiniz.

cunobag, mod olmak, selin vs... bunlarin sizinle alakasi yok.

Iyi günler.

En son selin tarafından 05.09.2008 16:37:18 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: