Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2008, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Web sitem hangi tarayıcıda nasıl görüntüleniyor?

sitemi nasıl bütün tarayıcılarda dogru çalışmasını saglıyabilir ve düzenini elimde tutabilirim tek tek tarayıcılarımı denemekmi lazım yoksa başka bir çaresi varmı.
Mesaj06.09.2008, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

su an sitenizde sadece 1 ramazan gif i ve sayaç aktif.. eğer diğer siteler gibi sayfanızı yaparsanız öyle bi cevap verebiliriz..

iyi eğlenceler..

Mesaj06.09.2008, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Web sitem hangi tarayıcıda nasıl görüntüleniyor?

peygamberler-hayati yazmış:
sitemi nasıl bütün tarayıcılarda dogru çalışmasını saglıyabilir ve düzenini elimde tutabilirim tek tek tarayıcılarımı denemekmi lazım yoksa başka bir çaresi varmı.

senin tarayıcın neyse siteni en iyi senin tarayıcın gösterir
Mesaj06.09.2008, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

SANAL YAVUZ NE ALAKA MAYDONOZ ŞİMDİ Smile NE KADAR ANLADIGIN BELLİ CEVAP VERECEK KADAR Smile yani bunu halletmek ilk başında olsa gerek tablo kuracagım için anladın umarım Wink

Benim tarayıcım explorer ama herkezinkini bilememki:) işte o yüzden dedim yoksa benım için zaten sorun yok diger tarayıcıları kullanan ziyaretçilerimiz için dedim sayfa yapısında bozulma söz konusu olmuyacak bir çare varmı..
Mesaj06.09.2008, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardes ben sitene baktığımda bi resim vardı.. fkata siteni css de tablo ile yaparsan ie de iyi görünür fakat mozilla da iyi görünmez.. sitenin tasarımına göre cevap verilir.. ama senin tasarım yokki...

iyi eğlenceler...

Mesaj06.09.2008, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile Hurra tasarım yapılmaz heralde önce dökümanları ele almak lazım plan yapmak lazım. neyse sen belki beni anlamadın css tasarım işte sorun olan mozillada sayfanın kayması veya degişmesi durumu çözümü diyorum ama neyse belliki biz halledecez
Mesaj06.09.2008, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tablolarla yapılan siteler ie'de gayet güzel görünür ancak mozilla'da berbat bi görüntüsü olur Smile En iyisi siteyi tablolarla değilde full css ile yapmak..Full css ile yapınca tek tek bakarsın tarayıcılardan.Bazıların küçük görüntü bozuklukları olabilir.Zaten onuda css kodlarından düzeltebilirsin..

Saygılarım!
Photoshopar
Mesaj06.09.2008, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak işte anlıyan anlıyor Smile yok site içerigiymiş tabloyu yaptıktan sonra site içeriginde ne var yaptık bak bakalım yavuz. ama birde mozillada bak Smile
photoshopar full css ne oluyor
Mesaj06.09.2008, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kardes konuyu uzatma istersen.. tamam sen haklısın... Wink

iyi eğlencelcer...

Mesaj06.09.2008, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

peygamberler-hayati yazmış:
photoshopar full css ne oluyor

Tablolarla yapılan, her sayfaya kod yapıştırılan css değil.

Full css en iyi örnek free template uygulama diyebiliriz Smile
Mesaj06.09.2008, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşkler arkadaşlar photoshopar template ile kim ugraşacak şimdi editlemek falan derken Smile şimdi ondada sorun çıkacagından eminim.. neyse artık flash yapma kararı aldım eger hoşuma giderse boyle devam edecem Smile denemelerimi koyuyorum ortaya bakalım nasıl olacak.