Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2008, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu: introya slayt hakkında ?

yaa ben introma kendi yaptığım slaytımı koymak istiyorum flaş introya dediğim bişiy yok ama introma slayt eklemek istiyorum yardım edermisiniz???

grur varsa dostluktan,arkadaşlık varsa sevgiden,aşk vrsa kalpten tüm bunlar bizde varsa oda ykcılıktan...

En son yk-hulya tarafından 09.09.2008 19:36:29 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.09.2008, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
eklemek istediğiniz intronun kodunu
ekstraları değiştirde
intro ekstrasında
intronun önündeki metin kutusunun kaynak bölmüne yapıştırın ve kaydedin
iyi eğlenceler Wink
Mesaj10.09.2008, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu: tmm ama

tamam ama kasdettiğim bu değildi ana sayfaya girmeden önce flaş intronun olduğu bölüme slayt eklemek istiyorum kendim yaptım ismail yk slaytı konuyu açabilirmisiniz

grur varsa dostluktan,arkadaşlık varsa sevgiden,aşk vrsa kalpten tüm bunlar bizde varsa oda ykcılıktan...
Mesaj10.09.2008, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
flash introdaki slaytta fazla değişiklik yapmanız mümkün değil
istediğiniz resimleri slyat yapıp kodunu almak için inceleyiniz
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=27429
iyi eğlenceler Wink
Mesaj10.09.2008, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tmm ama

yk-hulya yazmış:
tamam ama kasdettiğim bu değildi ana sayfaya girmeden önce flaş intronun olduğu bölüme slayt eklemek istiyorum kendim yaptım ismail yk slaytı konuyu açabilirmisiniz

tamam işte slayt eklemek için kodunuzun olması gerek sitenize o kodu ekleyeceksiniz ki slayt gözüksün

eklemek için önce kodu almalısınız

kodu almak için upload etmeniz gerek

www.imageshack.us burdan upload ederek kodu alabilirsiniz
Wink
Mesaj11.09.2008, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş örnek olarak bir intro http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=47399 bu sayfada mevcut.
Önceki mesajları göster: