Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2008, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

uknet yazmış:
Okul Nasıl Geçti ?

Güzel geçti ilk günü zaten 2 yıldır aynı sınıftasın fazla bir değişiklik olmadı.İkinci günü eh işte geçti nedeni de okuldaki kitapları meb'den gelemsi gereken görevliler değilde bizim poşetleyip dağıtmamızdı ama iyi yanı 1 hafta izinliyim okula 9-10a rası gidiyorum sivili gidiyorum tüm masraflar okul tarafından karşılanıyor bunlar var.Birde bu arada ceketimi sınıfta askıda bırakmıştım gittiğimde yoktu Crying or Very sad ya çalındı yada biri giyddi Twisted Evil Not: 11.sınıfa gidiyorum.Eşit ağırlık bölümündeyim....

İyi eğlenceler

ben giydim Mr. Green
Mesaj09.09.2008, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimedia yazmış:
uknet yazmış:
Okul Nasıl Geçti ?

Güzel geçti ilk günü zaten 2 yıldır aynı sınıftasın fazla bir değişiklik olmadı.İkinci günü eh işte geçti nedeni de okuldaki kitapları meb'den gelemsi gereken görevliler değilde bizim poşetleyip dağıtmamızdı ama iyi yanı 1 hafta izinliyim okula 9-10a rası gidiyorum sivili gidiyorum tüm masraflar okul tarafından karşılanıyor bunlar var.Birde bu arada ceketimi sınıfta askıda bırakmıştım gittiğimde yoktu Crying or Very sad ya çalındı yada biri giyddi Twisted Evil Not: 11.sınıfa gidiyorum.Eşit ağırlık bölümündeyim....

İyi eğlenceler

ben giydim Mr. Green

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj10.09.2008, 02:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÇOK KÖTÜ !!

PC Fln oynayamıyom aRtık Sad
Mesaj10.09.2008, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugun okula gitmedim Very Happy Very Happy kimseye sölemeyin aslında pek sevmıom okulu Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj10.09.2008, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben artık gündüleri bile gelemiyom bedavasiteme sadece bu saatlarde neyse iyi akşamlar