Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.08.2008, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitenizi google en son ne zaman indexlediğini öğrenin!

http://209.85.135.104/search?hl=tr&q=cache%3Awww.hersite-burada.tr.gg&btnG=Ara&meta=

Bu adreste benim sitemin en son ne zaman indexlediğini yazmaktadır.

Benim adresim yerine siz adresinizi yazın ve en son ne zaman indexlendiğinizi öğrenin.
Mesaj07.08.2008, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

effett önbellek diyippp de oluyorr aynısı zatennn
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj07.08.2008, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
effett önbellek diyippp de oluyorr aynısı zatennn

Bilmeyen arkadaşlar için Smile
Mesaj09.08.2008, 06:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google cache, bir web sayfasının google'ın en son ziyaret ettiğindeki halini daha doğrusu google'ın son ziyaretinde sitenizin google'a nasıl göründüğünü gösterir.Yani sitenize google'ın son uğradığı anda siteniz öyle gözüküyomuş.
(bana aydan aya gelio sinir bozucu ama yakında haftadan haftaya belki günden güne olcak inş.)

Mesaj11.08.2008, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

seonet yazmış:
Google cache, bir web sayfasının google'ın en son ziyaret ettiğindeki halini daha doğrusu google'ın son ziyaretinde sitenizin google'a nasıl göründüğünü gösterir.Yani sitenize google'ın son uğradığı anda siteniz öyle gözüküyomuş.
(bana aydan aya gelio sinir bozucu ama yakında haftadan haftaya belki günden güne olcak inş.)

İnşallah benimkinide öyle yapar.
Mesaj11.09.2008, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekürler

Teşekür ederim bu değerli bilgiler için ...

Mesaj11.09.2008, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

hersite-burada yazmış:
seonet yazmış:

İnşallah benimkinide öyle yapar.

yalnız css tasarımı google indexlemiyor sanırım :S

Mesaj02.10.2008, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

herhalde önbellek görüntüsünden bulunuoö dimi yanlışmıyım

Önceki mesajları göster: