Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2008, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Nazan İle İzzet Tenretnioğlu

Nazan İle İzzet Tenretnioğlu

Gülse Birsel ve Özkan Uğur'un rol aldığı yeni TTNET reklamları gösterimde. TV, basın, outdoor, radyo ve internet mecralarında yer alan reklamlarda TTNET, mesajlarını Tenretnioğlu çiftiyle verecek.

TTNET'in yeni reklam kampanyası, yazar ve oyuncu Gülse Birsel ile müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur'un rol aldığı ilk bölümle bugün gösterime giriyor. Ali Taran Creative Workshop tarafından hazırlanan “Nazan ile İzzet” kampanyası filmlerinde, internetin hayatımızda vazgeçilmez bir yerinin olması, mizahi bir dille konu ediliyor.

Reklam filmlerinde Gülse Birsel ve Özkan Uğur'un canlandırdığı çiftin adları Nazan ve İzzet Tenretnioğlu. 37-38 yaşlarında bir lise öğretmeni olan Nazan Tenretnioğlu, asıl branşı felsefe olmasına rağmen İngilizce öğretmenliği yapar. Çok konuşmayı sevmediğini söyler ama konuşmaya başlayınca da susmayan biridir. Kendisini sürekli ideal kadın, kusursuz kişilik olarak tanımlar ve teknoloji konusunda son derece bilgiçtir.

48-50 yaşlarındaki İzzet Tenretnioğlu ise ev ve iş yerlerine yemek servisi yapan bir sanayi mutfağı işletmecisidir. Lise mezunudur, bazı kelimeleri telaffuz edemez ve teknoloji konusunda kulaktan dolma bilgileriyle sürekli atıp tutar. İzzet Bey sürekli kuvvetli, kültürlü ve sağlıklı olmasıyla övünmektedir. Her ikisi de Türkiye aşığı ve internet tutkunudur. Çekimleri 2 günde tamamlanan reklam filmlerinin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak, yapımcılığını Böcek Yapım üstlendi. Reklam filmlerinin müziği ise Jingle House'a ait.
Mesaj13.09.2008, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu: tt

Very Happy İlginç Mr. Green
Mesaj13.09.2008, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nazan Tenretnioğlu: "İnternetsiz Hayat Sağlam Bir Diş Gibidir Çekilmez" Razz Razz
Mesaj13.09.2008, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
Nazan Tenretnioğlu: "İnternetsiz Hayat Sağlam Bir Diş Gibidir Çekilmez" Razz Razz
Nazan'ın o sözünde zaten yere yattım Razz Razz

Mesaj13.09.2008, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
mistanbul yazmış:
Nazan'ın o sözünde zaten yere yattım Razz Razz

başta bende ne dediğini anlamadım oansora internetten araştırıınca doğrusunu öğrendim Razz Razz Razz
Mesaj13.09.2008, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

TTNet Yine Süper Birşeye İmza Attı Razz
Mesaj13.09.2008, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tv de yaptığı reklamları netten yapsa şu internetin fiyatınada biraz düşürse iyi olurdu Very Happy

Bende tv de görmüştüm sitesine girdim ama boş çıktı bir resim daha iyi bir şey beklerdim
Önceki mesajları göster: