Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.09.2008, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Yöneticilere SESLENİYORUM !!!

Yöneticiler

yakın bir zaman diliminde turk-toplist kullanıcısı bana bir teklifte bulundu 20 kontöre günlük 100 Hit dedi bende kabul ettim. İlk gün reklamımı sitesinde yayınladı ve 15 Hit geldi . Ertesi gün bir baktım 2 Hit Baktım ki reklamı ben çıktıktan hemen sonra kaldırmış. Araştırdım başka kullanıcılarda da hemen hemen aynı sorun olmuş

Gereğinin Yapılmasını Taleb Ediyorum...
Mesaj12.09.2008, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

yöneticilerle alakasını anlayamadım...

iki uye arasındaki var olan sorunda yöneticiler yapabilir. kendi aranızda halletmelisiniz...

Mesaj12.09.2008, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım bu abron un da dediği gibi 2 niz arasında ki bi olay buna yöneticiler karışamaz... Bu şekilde bir çok kişinin sitesi hackleniyo ama sen dolandırılmışsın anlaşılan... Bunlara kanmamaktan başka çareniz yok.. neyse ki 100 kontör istememiş diyip sakinleşmeye çalışın Very Happy
Mesaj12.09.2008, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Bak Arkadaşım Sen En İyisi

Artkadaşım kusura bakma ama sen soğuk bir su iç modlar ne yapsın ki yapacakları birşey yok. Wink
Mesaj12.09.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Eğer o kişiye kontör verdiğini dair bir ispatın varsa belgesini resimleyerek support( at )bedava-sitem.com a gönder,gereği yapılır.
Tr.gg sisteminde dolandırıcılığa müsaade etmeyiz.
İyi eğlenceler.
Mesaj13.09.2008, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kesinlikle!
Önceki mesajları göster: