Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2008, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Neden bazı sitelerde eski Bedava-Sitem.Com adresinin reklamı

Acaba neden bazı sitelerde halen Bedava-Sitem.Com adresinin eski reklamı görünmekte?Mesela size örnek vereyim...

http://mp3-fix.tr.gg/ gokseen adlı moderatörümüzün sitesinde halen eski Bedava-Sitem.Com adresi reklamı vardır...Acaba eski reklamlara gerimi dönüyoruz?Yoksa başka bir iş mi var bunun altında?
Mesaj14.09.2008, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Acaba neden bazı sitelerde halen Bedava-Sitem.Com adresinin eski reklamı görünmekte?Mesela size örnek vereyim...

http://mp3-fix.tr.gg/ gokseen adlı moderatörümüzün sitesinde halen eski Bedava-Sitem.Com adresi reklamı vardır...Acaba eski reklamlara gerimi dönüyoruz?Yoksa başka bir iş mi var bunun altında?

Merhaba,
Teknik bir sorun olabilir.. Yöneticilerimiz ilgilenecektir..
İyi eğlenceler.
Wink
Mesaj14.09.2008, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Kaç defa söylememiz gerek daha acaba !!
Reklam satırı dinamiktir arkadaşım,zaman zaman değişir.
Altında ne olabilir söyler misiniz. ??
İyi günler.
Mesaj14.09.2008, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Merhaba,
Kaç defa söylememiz gerek daha acaba !!
Reklam satırı dinamiktir arkadaşım,zaman zaman değişir.
Altında ne olabilir söyler misiniz. ??
İyi günler.

hocamız haklı arkadasım

bu reklam satırları bizim site açmamız karsılığında yapılan minimum reklamlarıdır suanda google linkleri var bunlar zmanla değişyior her zman aynı kalacak diye birsey yok bu müdahaleler homepank tarafından yapılıyor
Mesaj14.09.2008, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Yanlış anlaşılmış...

Hayır canım siz yanlış anlamışsınız...Eski reklamlara dönüyor muyuz babında dedim onu...Yanlış bir manada yazı yazdığsam affola...Ama siz yanlış anlamışsınız beni...
Mesaj14.09.2008, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yanlış anlaşılmış...

benimsitem1993 yazmış:
Hayır canım siz yanlış anlamışsınız...Eski reklamlara dönüyor muyuz babında dedim onu...Yanlış bir manada yazı yazdığsam affola...Ama siz yanlış anlamışsınız beni...

evet dönüyoz Very Happy
Mesaj14.09.2008, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Anladım...

Hmmmmm...Anladım.Teşekkür ederim...Yani bu sabit bir reklam satırı değil.Bu sürekli değişiyor...Anladım tamam sağolun...Cunobag adlı modumuzdanda özür dilerim...
Mesaj14.09.2008, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Anladım...

benimsitem1993 yazmış:
Hmmmmm...Anladım.Teşekkür ederim...Yani bu sabit bir reklam satırı değil.Bu sürekli değişiyor...Anladım tamam sağolun...Cunobag adlı modumuzdanda özür dilerim...

anlamıs olduğunuza sevindim
Mesaj14.09.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Arkdaşım sizde nasıl gözüküyor ki?
Normal sitelerde olan reklamlar mp3-fix adresinde de gözüküyor.
Reklamlar dinamiktir bunu unutmayın.

İyi eğlenceler..
Mesaj14.09.2008, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Sağolun...

Tamam.Dinamik olduğunu bilmiyordum...Onu sayenizde öğrendim sağolun...Kusurumdan dolayı özür dilerim...Bu reklamlarda dinamikse o zaman bizim sitelerimizdeki reklamlarda sizin sitenizdeki reklamlara dönüşebiliyor...Hmmm...Tekrar tekrar sağolun...
Mesaj14.09.2008, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Yani...

Yani eski Bedava-Sitem.Com adresinin reklamlarına...
Mesaj14.09.2008, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar lütfen konu daha fazla uzamasın