Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2008, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bn yeni site actım ve musik dahil hç brsey yapamıorm bna yardmcı olurmusunuzz Embarassed
Mesaj20.08.2008, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
inceleyiniz ..
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=34117
iyi eğlenceler Wink
Mesaj30.08.2008, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu: arka plan müziği

sarı gelin beni öldü say

Kod:
<bgsound balance="0" src=" http://www.ulkuocaklari.org.tr/muzik/yenimuzik/benioldusay/07.asf " volume="0" loop="3"></bgsound>

Edirneli Gazi Öğretmen sitesinde öğretmen olarak görev yapar iken Kemalist Fikirlerin veTürkiye Cumhuriyeti'nin bir temsilcisi olarak pkk tarafından kaçırılıp 3 gün esir tutulmasının ardından yediği üç kurşunla öldü diye bırakılmasıyla bir öğretmen gazinin yüreğinin sesini ve onun terörle yaptığı mücadeleyi bulacaksınız
Mesaj01.09.2008, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu: YARDIMM

YA B KODLARI NEREYE YAPISTIRCAM DA MUZIIK CALCAK YENIYIMMM
Mesaj01.09.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkaplan Müziği Yapmak İçin Ekstraları Değiştir Ekstra Ekle Arkplan Müziği Seç Kodu Koy Kaydet

Mesaj02.09.2008, 01:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: YARDIMM

kopacht yazmış:
YA B KODLARI NEREYE YAPISTIRCAM DA MUZIIK CALCAK YENIYIMMM

bu başlığın 1.sayfasını iyice oku orada ayrıntılı anlattım.
okumadan lütfen peşin hükümlü olup foruma gerksiz yazılar yazmayın
ki aradıklarınızı hem siz hemde biz rahatça bulalım.
önce bedava sitemdeki konu ve başlıklarda bir gezinti yapın
bir inceleyin ne var ne yok diye
bedava sitem bir okuldur Very Happy
Edirneli Gazi Öğretmen sitesinde öğretmen olarak görev yapar iken Kemalist Fikirlerin veTürkiye Cumhuriyeti'nin bir temsilcisi olarak pkk tarafından kaçırılıp 3 gün esir tutulmasının ardından yediği üç kurşunla öldü diye bırakılmasıyla bir öğretmen gazinin yüreğinin sesini ve onun terörle yaptığı mücadeleyi bulacaksınız
Mesaj14.09.2008, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu: islami müzik

Evet arkadaşlar mübarek ramazan ayında yada islami içerikli sitelerde kullanabileceğiniz çok güzel bir arka fon müziği

tasarım ayarlarınıza eklerseniz altına üstüne yanlara fark etmez her sayfanızda çalar

sadece ekstralar bölümünde ziyaretçi defteri, intro,linkler bölümüne eklerseniz o sayfada çalar

sadece seçtiğiniz sayfada çalmasını istiyorsanız
sayfanızın kaynak yazan bölümüne eklemeniz yeterli
hayırlı ramazanlar

Kod:
<bgsound balance="0" src=" http://a0.vox.com/6a00d41420f6473c7f00d4142c00306a47-mp3" volume="0" loop="3"></bgsound>

Mesaj19.09.2008, 00:14 (UTC)    
Mesaj konusu: İLLEDE ROMAN OLSUN

Evet arkadaşlaar
sitenize
hareketli kıpır kıpırrr

İLLEDE ROMAN OLSUN

BİR ECALİMM VARRR
ROMANLARIN BAŞINA

Kod:
<bgsound balance="140" src="http://www.mp3yukle.co.uk/mp3yukle/Illede Roman Olsun/Illede Roman Olsun.mp3" volume="0" loop="2"></bgsound>

tasarım ayarlarınıza eklerseniz altına üstüne yanlara fark etmez her sayfanızda çalar

sadece ekstralar bölümünde ziyaretçi defteri, intro,linkler bölümüne eklerseniz o sayfada çalar

sadece seçtiğiniz sayfada çalmasını istiyorsanız
sayfanızın kaynak yazan bölümüne eklemeniz yeterli
Mesaj19.09.2008, 00:32 (UTC)    
Mesaj konusu: bir sevmek bin defa ölmekmiş

Barış Akarsudan

bir sevmek bin defa ölmekmiş

sitenize çook güzel bir arka plan müziği

işte edirneli gazi öğretmen farkı
sitenizde direkt çalacak ,yüklenme derdi olmayacak
çalması için herhangi bir programa ihtiyaç olmayacak

bedava sitem benim için bir okuldur dedim.
çok şeyler öğrendim burada
gazi öğretmenin yüreğinin sesi bedava sitem com ile sizlere ulaşmaya devam edecek

Kod:
<bgsound balance="0" src="http://www.mp3yukle.co.uk/mp3yukle/Baris Akarsu/Bir Sevmek Bin Defa Olmekmis.mp3" volume="0" loop="3"></bgsound>

Mesaj19.09.2008, 00:52 (UTC)    
Mesaj konusu: tepecikli

Kibariye

tepecikli

muhteşem süper

Kod:
<bgsound balance="0" src=" http://www.mp3yukle.co.uk/mp3yukle/Kibariye/Tepecikli.mp3" volume="0" loop="3"></bgsound>

Mesaj21.09.2008, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayko cepkinin fırtınam mp3 urlsunu bulacak olan var mı yaaaa...?
Mesaj23.09.2008, 00:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Hayko Cepkin Fırtınam

poomse yazmış Tarih: 21 Eyl 2008 09:55 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

hayko cepkinin fırtınam mp3 urlsunu bulacak olan var mı yaaaa...?

Hayko Cepkin Fırtınam

İşte aradığın şarkının kodları

Arrow Tasarım ayarlarına
tasarımın altı ,üstü,yada tasarım ayarlarındaki kutucukların içine eklersen her sayfanda çalar

Arrow sadece belirlediğin sayfada çalsın istiyorsan sayfanı seç ve kaynak yazan bölüme bu kodu ekle
Arrow ekstralarında ziyaretçi defteri,intro gibi yerde çalmasını istiyorsan o bölüme ekle

Exclamation uyarı seçtiğin şarkı pek bilinen ve sürekli dinlenen bir şarkı olmadığı için yüklenmesi biraz zaman alıyor.
zamanla çabuk yüklenir.

yani kod kesinlikle çalışıyor test edilmiştir.
Kod:
<bgsound balance="0" src="http://www.mp3yukle.co.uk/mp3yukle/Hayko Cepkin/Firtinam.mp3" volume="0" loop="3"></bgsound>

Arrow www.edirneligazi.tr.gg

bir öğretmen gazinin yüreğinin sesidir.

kolay gelsin
Mesaj28.09.2008, 01:32 (UTC)    
Mesaj konusu: muazzez ersoy dan arka plan müziği

Muazzez Ersoy
yalan dünya

söz yok

sadece arka palan müziğidir

Kod:
<bgsound balance="140" src="http://www.hasbahca.net/Midi/Normal%20Midi/M/Muazzez_Ersoy/MuazzezErsoy-YalanDunya.mid" volume="0" loop="2"></bgsound>

Mesaj28.09.2008, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu: paylaşım için teşşekkürler

paylaşım için teşşekkürler
Mesaj29.09.2008, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaa ben orada yazdığı gibi müzik URL'sini belirtilen yere koydum.Kaynak tuşuna basmadan önce bissürü aaaaaaaaaa yazdım.kodu aaaaaaaaaaaaaaaların ortasına koydum.Karman çorman bir şeyler oldu.ltfen yardım.

Bi de benim bir sorum olcak. Bu koyduğumuz müzikler sayfanın altındaki sayfalarda da çalıcak mı?

Örn:Sayfa:sayılar çalıyor
alt sayfa 1
2 Bunlarda çalıcak mı?
Önceki mesajları göster: