Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2008, 06:50 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTEMDE BAZI RESİMLER X İŞAREİ VAR GÖZÜKMÜYOR,BU NU NASIL Gİ

Mrb arakdaşllar ,sizden bir konuda yardım isticem benim sitemde bazı fotoalrın uzerinde X işareti var,tum fotolar gözükmüyor,ben bu sorunu nasıl giderbilim ,bazıları gözüküyor,bazıları gözükmuyor,ben hepsinin gözükmesini istiyorum,bana bu konuda yradımcı olursanzı memun olurum,şimdien herkese tşk ederim
saygılar
www.saricantextil.tr.gg
urun kataolgları bölümündeki fotolara bakamıyorum
Mesaj17.09.2008, 06:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=47201

inceleyiniz
Mesaj17.09.2008, 06:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

bern bunu uzun zmandır okuyorum hiç bir değişiklik yokki,benim sityedeki resimleri silip yuklemekten yoruldum artık,ben kalıcı bir çözüm için bu başlığı açtım ,lütfen bunu bilen varsa yardımları için şimdiden tşk ederim
Mesaj17.09.2008, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

saricantextil yazmış:
bern bunu uzun zmandır okuyorum hiç bir değişiklik yokki,benim sityedeki resimleri silip yuklemekten yoruldum artık,ben kalıcı bir çözüm için bu başlığı açtım ,lütfen bunu bilen varsa yardımları için şimdiden tşk ederim

www.imageshac.us bu siteden resiminizi uplaud edip kullanabilriisniz

nasıl olcauğı hakkında bilgi almak isterseniz bana ö.m ile ulasınız