Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2008, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Porto Gol Yağdırıyor (Canlı)

Stat: Estadio Do Dragao

Hakemler: Bertrand Layec, David Benech, Michael Annonier (Fransa)

FC Porto: Helton, Alves, Benitez, Lucho, Lisandro, Rodriguez, Mariano, Rolando, Meireles, Sapunaru, Fernando

Fenerbahçe: Volkan, Gökhan, Lugano, Yasin, Carlos, Emre, Selçuk, Maldonado, Uğur, Alex, Güiza

MAÇTA İLK YARI

3.dakika Rodriguez'in soldan etkili hareketlerle ilerdiği pozisyonda ceza alanımıza yaptığı orta üstten auta gitti!

5.dakika Alex'in pasında sağdan ceza alanına ilerlemek isteyen Gökhan Gönül topu kaybetti..

8.dakika Mariano'nun ceza alanına ortasında Yasin'in ayak koyduğu top kornere gitti. Köşe vuruşunda penaltı noktası üzerine gelen topu Volkan yumrukladı!

GOL... 11.dakika: Ve Fenerbahçe kalesinde golü gördü! Meireles'in ceza alanı arka noktasına attığı pasta Carlos ve Yasin'in arkasından çıkan Lisandro Lopğez tek vuruşla golü buldu!

GOL... 13.dakika: Ve Dragao Stadı'nda ikinci gol de geldi! Fenerbahçe büyük bir şok yaşıyor! Rodriguez'in sol çizgi dibinden ceza alanı dışına ortasını alan Lucho sert vurdu! Volkan'ın müdehalesine rağmen top köşeden ağlara gitti
Mesaj17.09.2008, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlatım devam :

Karşılaşmada 20 dakika geride kaldı ancak Temsilcimzden bir şut bile izleyemedik...
Mesaj17.09.2008, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlatım devam :

25-Carlos'un soldan ortasında savunma çok dikkatli...
Mesaj17.09.2008, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlatım devam :

27-Uğur'un pasında topla buluşan Maldonado'nun sert şutu savunmadan geri döndü...
Mesaj17.09.2008, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlatım devam :

DK 25: Porto taç atışı ile oyuna başladı. Carlos topu rakibninden önce kontrol etti. Emre topu aldı. Yasin'e bıraktı. Yasin ayağından topu kaçırdı. Lisandro bomboş kaldı. Aşırtma vuruşu üstten auta gitti.

DK 28: Lisandro yine tehlikeli geldi. Vuruşu yine üstten auta gitti.

DK 29: Gol Güiza.

2 - 1
Mesaj17.09.2008, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi benden bu kadar.İkinci yarıyı da kendiniz takip edin
Mesaj17.09.2008, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

YAGMURDA PEK KISA SÜRDÜ NİYEYSE HAVADA BULUT BİLE KALMADI
İKİNCİ YARI PORTO DARMADAGIN

Önceki mesajları göster: