Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.09.2008, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Resimlerimi yönet'te problem...

Siteme banner eklemek için, resimlerimi yönete resim ekliyorum fakat yükleniyor demesine rağmen yükleme gerçekleşmiyor. 1Haftadır deniyorum ama olmuyor. Daha önceden yükleyebiliyorum fakat şimdi yüklenmiyor. Resimde sorun olduğunu düşündüm ama bir sürü resimi denedim hiçbiri yüklenmiyor
Mesaj16.09.2008, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorun çözülene kadar sayfa ekleyip ordan yükleyin.. ben öyle yapıyorum..
Mesaj17.09.2008, 05:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Resimlerimi yönet'te problem...

osmanlilar-ittifagi yazmış:
Siteme banner eklemek için, resimlerimi yönete resim ekliyorum fakat yükleniyor demesine rağmen yükleme gerçekleşmiyor. 1Haftadır deniyorum ama olmuyor. Daha önceden yükleyebiliyorum fakat şimdi yüklenmiyor. Resimde sorun olduğunu düşündüm ama bir sürü resimi denedim hiçbiri yüklenmiyor

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=39073

inceleyiniz
Mesaj17.09.2008, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Resimlerimi yönet'te problem...

verdiğiniz linki önceden okudum zaten sorun bu değil. resim yükleniyor ama resim görünmüyor demiyorum, resimi ekle diyorum ama yükleniyor ibaresi hiç durmuyor... Ve yükleme başlarken de resimi X gösteriyor. Her resimi denedim resimde hata yok. Siteye banner eklicem, lütfen hatayı düzeltin artık nedir bu 10 gün oldu ya... 2 buçuk miliyon üyeyle falan alakalı değil bu, eğer öyle olsaydı diğer yüklemelerde de hatalar oluşurdu. Eğer ilgilenmiyorsanız boşuna bekletmeyin lütfen
Mesaj17.09.2008, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Resimlerimi yönet'te problem...

osmanlilar-ittifagi yazmış:
verdiğiniz linki önceden okudum zaten sorun bu değil. resim yükleniyor ama resim görünmüyor demiyorum, resimi ekle diyorum ama yükleniyor ibaresi hiç durmuyor... Ve yükleme başlarken de resimi X gösteriyor. Her resimi denedim resimde hata yok. Siteye banner eklicem, lütfen hatayı düzeltin artık nedir bu 10 gün oldu ya... 2 buçuk miliyon üyeyle falan alakalı değil bu, eğer öyle olsaydı diğer yüklemelerde de hatalar oluşurdu. Eğer ilgilenmiyorsanız boşuna bekletmeyin lütfen

Merhaba;
sorunların giderilmesi için ugraşılıyordur.
aynı hatayı veriyor büyük çogunlukta sabredin herşey düzelecektir.
zaten forumda bunun nedenini belirtiyor kurucular.

Önceki mesajları göster: