Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2008, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Liseli Kızın Aşkı

Üzerinde anlamsız bir acı vardı. Yavaş yavaş çıktı merdivenleri sağa dönüp sınıfına girdi. Onun için anlamsız bir gün daha başlayacaktı. Kapıdan girince bir süre sınıfını seyretti. Sınıf aynı sınıf, sıralar aynı sıralardı. Birden eski günler canlandı gözünde. Yine her zaman ki gibi camdan dışarı bakacak okulun kapısından sevgilisinin gelmesini bekleyecekti. Öyle de oldu. İlerleyip yerine oturdu. Ders boyunca hep okul kapısına baktı. Ama gelmemişti. Son derse geldiklerinde yerinde duramıyordu, son kez baktı okul kapısına ama sevgilisi gelmemişti. Neden gelmemişti acaba, oysaki her zaman ki gibi geleceğim demişti. Paydos zili çaldı. Merdivenleri ağır ağır indi, evinin yolunu tuttu. Yol boyunca hep onu düşündü. Neden gelmedi diyordu kendi kendine. Belki işi çıkmıştır diye kendini avutmaya çalıştı ama olmuyordu, çünkü o anlamsız acı hala üzerindeydi. Mahalleye geldiğinde büyük bir kalabalıkla karşılaştı. Ama bir anlam veremedi bu kalabalığa. Yolda oynayan bir çocuğa ne olduğunu sordu ve birden elindeki kitapları yere düştü. Gözleri kararıyordu. Elinden düşen kitaplar gibi kendiside caddenin ortasına yığılıverdi. Gözlerini açtığında annesini gördü:’Ne oldu yavrum, neyin var?’ diyen annesine cevap vermek istedi, fakat tıkandı ve hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı. Zavallı kadın hiçbir anlam veremedi kızının ağlamasına. Herkes bir anlam veremiyor du, neden ağlıyordu acaba? Sevgilisi ne ağlıyordu toprak olup giden sevgilisi ne. Ama hiç kimseye bir şey söylemedi ve gözpınarları kuruyana dek ağladı. Hayat devam ediyordu okuluna gitmesi gerekiyor du. Kapıdan girdi ve yine sınıfı seyretti. Sınıf aynı sınıf, sıralar aynı sıralardı. Ağır ağır geçti ve yerine oturdu. Artık üzerinde anlamsız bir acı değil sevgilisi nin acısı vardı. Yine pencerede n okul kapısını seyrediyo rdu ki o da ne? Sevgilisi kapıdaydı ve ona el sallıyordu. Hızla yerinden kalktı ve kırılan camın sesini duymadan kendini boşluğa bıraktı. Sınıf arkadaşları başına toplanmış ağlıyor, o ise cam kırıkları ve kanlar içinde sadece kendisinin görebildiği sevgilisi ne sarılmıştı
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj18.09.2008, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

vayyyy bee diyorum baska birsey diyemiyorum bu nasıl bir asktırki sevgilisine ulasmak için kendini ölüme atmıs
Mesaj18.09.2008, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

artık böyle aşklar yaşanmıyo...
Mesaj18.09.2008, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok güzel...

Merhaba,

Bu paylaşımı okuyunca içim bir acayip oldu.Kız hakikaten ne kadar çok seviyormuş sevgilisini.Aşk insanın başını döndürür derler ya demek ki kızın başını döndürmüş ki kırılan camı görmemiş...Ayriyetten bu güzel ve duygu dolu paylaşımından dolayı size çok teşekkür ederim...Çok güzel bir konuyu bizimle paylaşmışsınız...Sağolun...
Mesaj18.09.2008, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Evet...

nett-oguzhann yazmış:
artık böyle aşklar yaşanmıyo...

Çok doğru...Şimdiki aşklar zevk olsun diye.Arkadaşlarına hava atmak için sevgili olanlar bile var...Hey gidi günler hey... Very Happy
Mesaj18.09.2008, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel bir paylaşım...

okuyunca tüylerim diken diken oldu...

aşk bazen insana acı verir...
aşık oldugunuz zaman aklınız hep onda kalır...
onsuz 1 dk bile düşünemezsiniz...
onu gördügünüzde heyecanlanırsınız...
ve onu kaybettiginizde gözünüz hiçbirşeyi görmez...
yaşamak bile istemezsiniz...

aşka kelimeler yetmez...

paylaşım için teşekkürler...
Mesaj18.09.2008, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için teşekürler Wink
Mesaj18.09.2008, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Güzel ve Bir O Kadarda Acıklı Yazı İçin Teşekkür Ediyorum. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj18.09.2008, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlar için saolun... Wink
Mesaj18.09.2008, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben sızlere katılmıyorum vazgecemeyecek kadar cok sevdıgım bırı var Smile
ama bu yazı hakketen ıcımı urperttı
kız bellı kı sevgılısını dusunurken hayal etmıs ve karsısında gormus
Allah kımseye boyle ölüm nasıp etmesın
paylasımınız ıcın tesekkurler
Mesaj18.09.2008, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu: