Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2008, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu: ACİL bu müzik lazım numan hadi

arkadaslar bu müzigin kodu bana lazım lütfen Arrow
Mesaj18.09.2008, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ACİL bu müzik lazım numan hadi

enginkahveci yazmış:
arkadaslar bu müzigin kodu bana lazım lütfen Numan hadi=insafsız sevgilim:arrow:
Mesaj18.09.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu mu ? Wink

Kod:
<table bgcolor="#000000" cellpadding="0" cellspacing="0"><tr><td><embed quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" bgcolor="#000" width="328" height="94" src="http://www.esnips.com//escentral/images/widgets/flash/esnips_player.swf" flashvars="theTheme=blue&amp;autoPlay=no&amp;theFile=http://www.esnips.com//nsdoc/cdd1b878-f9e0-4f3d-b9a3-cda51be7bd20&amp;theName=Numan Hadi - Serefsiz Sevgilim&amp;thePlayerURL=http://www.esnips.com//escentral/images/widgets/flash/mp3WidgetPlayer.swf"></embed></td></tr><tr><td><table cellpadding="2" style="font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; padding-left:2px; color:#FFFFFF; text-decoration:none ; ; font-size:10px; font-weight:bold"><tr><td><a style="color:#FFFFFF; text-decoration:none " href="http://www.esnips.com/CreateWidgetAction.ns?type=0&objectid=cdd1b878-f9e0-4f3d-b9a3-cda51be7bd20">     Get this widget </a></td><td style="font-size:7px; font-weight:normal;">|</td><td align="center"><a align="center" style="color:#FFFFFF; text-decoration:none " href="http://www.esnips.com/doc/cdd1b878-f9e0-4f3d-b9a3-cda51be7bd20/Numan-Hadi---Serefsiz-Sevgilim/?widget=flash_player_esnips_blue">     Track details  </a></td><td style="font-size:7px; font-weight:normal;">|</td><td><a align="center" style="color:#FF6600; text-decoration:none" href="http://www.esnips.com//adserver/?action=visit&cid=player_dna&url=/socialdna">       eSnips Social DNA    </a></td></tr></table></td></tr></table>

Mesaj18.09.2008, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş bu deil ama yinede saol ilgilendigin için
Mesaj18.09.2008, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

enginkahveci yazmış:
Kardeş bu deil ama yinede saol ilgilendigin için

önemli değilde ona benzer başka bir şarkı bulamadım :S
Mesaj19.09.2008, 01:02 (UTC)    
Mesaj konusu: numan hadi insafsız

edirneli gazi öğretmen farkı

siz isteğin gazi öğretmen bulur

googleye edirneligazi yada aydemir özkaya yazın

bir öğretmen gazinin yüreğinin sesini ve sanalda ki terörle mücadelesini
sizde duyun

bedava sitem bir okuldur ve bizde bu okulun hem öğrencileri hemde öğretmenleriyiz

işte aradığın şarkının kodları

ister introna
ister tasarım ayarlarıyla her sayfana
ister sadece belirlediğin sayfada

Numan hadi insafsız

Kod:
<bgsound balance="0" src="http://www.mp3yukle.co.uk/mp3yukle/Numan Hadi/Insafsiz.mp3" volume="0" loop="3"></bgsound>

Edirneli Gazi Öğretmen sitesinde öğretmen olarak görev yapar iken Kemalist Fikirlerin veTürkiye Cumhuriyeti'nin bir temsilcisi olarak pkk tarafından kaçırılıp 3 gün esir tutulmasının ardından yediği üç kurşunla öldü diye bırakılmasıyla bir öğretmen gazinin yüreğinin sesini ve onun terörle yaptığı mücadeleyi bulacaksınız
Mesaj19.09.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş çalışmıo bu
Mesaj19.09.2008, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
arkaplan müziği yapıp
müzik urlsini arkaplan müziğine ekleyiniz
iyi eğlenceler Wink
Mesaj19.09.2008, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu: sen bu işten anlamıyorsun engin kahveci kod çalışıyor

Engin Kahveci
sen bu işten anlamıyorsun
sonrada millete kod çalışmıyor diye çamur atıyorsun

gönderdiğin sanki çok bilinen bi şarkıda
sanki çok dinlenmiş hemen açılsın

bekle biraz bekleee açılması için bekleyeceksin
zamanla hızlanır

ayrıca bütün kodlar önce test edilip yüklenir

Edirneli Gazi Öğretmen sitesinde öğretmen olarak görev yapar iken Kemalist Fikirlerin veTürkiye Cumhuriyeti'nin bir temsilcisi olarak pkk tarafından kaçırılıp 3 gün esir tutulmasının ardından yediği üç kurşunla öldü diye bırakılmasıyla bir öğretmen gazinin yüreğinin sesini ve onun terörle yaptığı mücadeleyi bulacaksınız
Mesaj19.09.2008, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sen bu işten anlamıyorsun engin kahveci kod çalışıyor

edirneligazi yazmış:
Engin Kahveci
sen bu işten anlamıyorsun
sonrada millete kod çalışmıyor diye çamur atıyorsun

gönderdiğin sanki çok bilinen bi şarkıda
sanki çok dinlenmiş hemen açılsın

bekle biraz bekleee açılması için bekleyeceksin
zamanla hızlanır

ayrıca bütün kodlar önce test edilip yüklenir

edirneli gazi konuşma üslübünüze biraz daha dikkat edin .
siz herşeyi bilmiş bir şekilde dunyaya gelmediniz. sizin elinizden biri dutdu.bu nu sakın unutmayın .

kullanıçı bilmiyebilir .tepki göstermek yerine ona öneri sunabilirsiniz.bir şarkı nın dinlenme kitlesi farklıdır.bunu hatırlamak isterim...

Mesaj19.09.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

edirne asıl sen anlamıyorsun siten berbat karışık gir bide benim siteye bak sana kodu ver diyiyoruz arkaplan müzigimi istedik sende player'in için çalmak için istedim madem veriyorsun neden arkaplan müzigi diye bahsetmiyorsun seni şikayet edecem admine
Mesaj20.09.2008, 00:11 (UTC)    
Mesaj konusu: forumda bir kirlilik örneği

Abron yazmış
*************************************************************************************
edirneli gazi konuşma üslübünüze biraz daha dikkat edin .
siz herşeyi bilmiş bir şekilde dunyaya gelmediniz. sizin elinizden biri dutdu.bu nu sakın unutmayın .

kullanıçı bilmiyebilir .tepki göstermek yerine ona öneri sunabilirsiniz.bir şarkı nın dinlenme kitlesi farklıdır.bunu hatırlamak isterim...
*************************************************************************************
mmmm

yalnız sözkonusu kullanıcının işleri bilmediğine inanmıyorum.Çünkü iyice acemi olan bir kullanıcı sitesini düzenlemekte bile güçlük çeker.
tabi profösyonel olmasını beklemek yanlış.
zaten iyi br izleyici ve araştırmacı için işlerin bedava sitemde nasıl yapıldığı çok sade bir biçimde anlatılmakta. engin kahvecinin yaptığı kodun bir kerekte çalmasını beklemesiydi.
oysa ekranın en alt bölümünde müziğin yüklendiği gözüküyordu.bu işlerde deneme yanılma ve sabır çok önemlidir.
Neyse

bu meseleyi uzatmak ve forumda kişisel tartışma açarak kirliliğe yol açmak niyetinde değilim.
zaten benim karşı çıktığım genelde kullanıcılar yapılacak işlerle ilgili soru açma yoluna giderek benim düşünceme göre forumda gereksiz kirliliğe yol açıyorlar .Bu durumda diğer kullanıcıların aradıkları konuları bulmasında güçlük oluşturmaktadır.

oysa başlıkları iyice inceleseler işlerin zaten nasıl yapılacağı anlatılmış durumda.

************************************************************************************
enginkahveci yazmış
edirne asıl sen anlamıyorsun siten berbat karışık gir bide benim siteye bak sana kodu ver diyiyoruz arkaplan müzigimi istedik sende player'in için çalmak için istedim madem veriyorsun neden arkaplan müzigi diye bahsetmiyorsun seni şikayet edecem admine
************************************************************************************
Eee engin kahveci kardeşim gelelim sana
belliki yaşça benden çok küçüksün belki oğlumla yaşıtsın.
büyüklere düşen daha anlayışlı olmaktır değilmi.?
çünkü senin hakkında yok şikayet edecem ,siten berbat benimkisi güzel falan deyince çocukça bir tavır sergilediğin. gibi bir izlenim ediniverdim.Bu yüzzden polemiye girmek istemiyorum.

benim sitem öyle sıradan bir site değil zaten
anlamak için oradakileri kapasite lazım.
ben fazla reklamını falanda yapmıyacağım.
ulusal basına mal olmuş .Nice mevki makam sahibi kişilerin mesajları olan bir sitedir o pagarank değeride bellidir.
üstelik bir öğretmen gazinin yüreğinin terörle mücadeledeki sesidir o
tabi senin gibi gençlerimizin ilgi alanına girmiyor malesef

neyse işi kisiselleştirmek ve forumda karşı çıktığım mesaj kirliliği yapmak istemiyorum.Kabahat bendeki hemen yardıma koştum.
Neyse istediğini aldın kod düzgün çalışıyormuş öğrendin
zaten burası da karşılıklı konuşma yeri değil.bir problem olursa msnem profilimde var.
siten güzel olacak aferin
yavaş yavaş

Bu konuyu burada kapatıyorum.
cevap yazma

forumda bir kirlilik örneği üzülerek bende yaptım.ama bu son olacak
Önceki mesajları göster: