Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2008, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu: İşte Belgeli Bedava-sitem.comlu siteleri böyle aşağılıyorlar

Arkadaşlar bu site sahibi tam bir üşkağıtçıdır benim bedava-sitem.com ve kullanıcıların hakkında daha birsürü mesajlar kayıtlı ama bun yayınlıyorum bu site sahibiş ve siteye dikkat forum modlarımızın da siteyi silmesini istiyorum.

[img]http://img440.imageshack.us/my.php?image=hakaretmesajpz9.png[/img]
Mesaj19.09.2008, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu: kusura bakmayın

Kusura bakmayın resim çıkmamış aşağıda ki linke tıklayarak bakabilirsiniz.

http://img440.imageshack.us/my.php?image=hakaretmesajpz9.png
Mesaj19.09.2008, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Bu tür şikayetleriniz için;
support @ bedava-sitem.com
İyi eğlenceler.

Mesaj19.09.2008, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bu tür girişimler yasadışıdır ve ip numaralarından adres tespiti yapılarak hapis cezasına kadar gidebilecek yaptırımlar uygulanır.
Adı geçen site silinmiştir.
İyi eğlenceler.
Mesaj19.09.2008, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca bizler de dahil olmak üzere hiçkimseye site şifrenizi vermeyin,şifrelerinizi olabildiğince harf ve sayı kombinasyonundan oluşturun.
Site mailinizi hiç kullanmadığınız bir mail olarak seçerek kimseyle paylaşmayın.
Mesaj19.09.2008, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok Teşekkür Ederim

Teşekkürler Cüneyt Hocam kolay gelsin ilahi adlet budur kimse insan haklarıyla oynayamaz teşekkürler kolay gelsin