Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2008, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Herkesi Ekolobi ile Link Takasına Bekliyoruz....

Merhaba arkadaşlar.. Toplistemize yeni siteler alınacaktır. Şuan sadece 2 kayıtlı site var bir an önce kayıt olup önlerden yer kapmak menfaatinezedir Wink

Herkesi bekliyoruz..
Mesaj19.09.2008, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılmak isteyen yok mu Very Happy
Mesaj19.09.2008, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Link takası yapmak istiyorsanız yaparım.
Mesaj19.09.2008, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hersite-burada yazmış:
Link takası yapmak istiyorsanız yaparım.

kayda bekliyoruz Wink

http://ekolobi.tr.gg/Ekolobi-Dost-Siteler.htm
Mesaj19.09.2008, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.kazanma.tr.gg simdi kazanma zamani
Mesaj19.09.2008, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

kazanma yazmış:

Lütfen birbirimizin başlıklarına reklam yapmayalım arkadaşım.. Kendi siteni kendi başlığınla tanıt Wink
Mesaj20.09.2008, 07:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekolobi yazmış:
kazanma yazmış:

Lütfen birbirimizin başlıklarına reklam yapmayalım arkadaşım.. Kendi siteni kendi başlığınla tanıt Wink

@ekolobi

Normalde sitenize yönlendirmeniz yasak. O yüzden @kazanma arkadaşımız buradan eklemeniz için sitesinin linkini ve başlığını vermiş. Wink
Mesaj20.09.2008, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

hersite-burada yazmış:
ekolobi yazmış:
kazanma yazmış:

@ekolobi

Normalde sitenize yönlendirmeniz yasak. O yüzden @kazanma arkadaşımız buradan eklemeniz için sitesinin linkini ve başlığını vermiş. Wink

hmmm... haklıymışsın dostum Wink 7-8 ay önce böyle bi kural yoktu bu da yeni çıkmış bilmiyordum...

Yalnız arkadaşın beni ekle gibi bi talebi de olmamış. Sadece site adresini ve sloganını yazmış ben kendi reklamını mı yapıyor katılmak mı istiyor nerden bileyim Wink

Madem kurallar bu şekilde o zaman beni ekle yazıp adresinizi yazın arkadaşlar ve tabi site hakkında bi kaç açıklma ve banner url adresi.. Ben sizin yerinize ekleyim sonra size vereceğim kodu eklersiniz.. İyi çalışmalar herkese
Mesaj20.09.2008, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekolobi yazmış:
hersite-burada yazmış:
ekolobi yazmış:
kazanma yazmış:

@ekolobi

hmmm... haklıymışsın dostum Wink 7-8 ay önce böyle bi kural yoktu bu da yeni çıkmış bilmiyordum...

Yalnız arkadaşın beni ekle gibi bi talebi de olmamış. Sadece site adresini ve sloganını yazmış ben kendi reklamını mı yapıyor katılmak mı istiyor nerden bileyim Wink

Madem kurallar bu şekilde o zaman beni ekle yazıp adresinizi yazın arkadaşlar ve tabi site hakkında bi kaç açıklma ve banner url adresi.. Ben sizin yerinize ekleyim sonra size vereceğim kodu eklersiniz.. İyi çalışmalar herkese

sitenizitoplistime ekledim zaten
Mesaj20.09.2008, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizin bir sürü site promosyon veriyor. Her birine cevap vermektense böyle kısa cevap veriyorlar. Wink
Mesaj20.09.2008, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

hersite-burada yazmış:
Sizin bir sürü site promosyon veriyor. Her birine cevap vermektense böyle kısa cevap veriyorlar. Wink

hmmm anladım yardımlarınız için teşekkür ederim Wink

toplistemize de bekleriz Smile
Mesaj23.09.2008, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başka katılmak isteyen arkadaşımız var mı ?