Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.09.2008, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfam büyüdü :(

tasarım ayarlarını simple filan yaptığımda sayfamın genişlediğini görüyorum. eski haline nasıl dönebilirim?
Mesaj20.09.2008, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sayfam büyüdü :(

hakikatinsesi yazmış:
tasarım ayarlarını simple filan yaptığımda sayfamın genişlediğini görüyorum. eski haline nasıl dönebilirim?

merhaba sayfanızda hiç bir sorun görünmüyor

red tasarımı kullanıyorsunuz boyutları suan normal

iyi günler
Mesaj21.09.2008, 05:40 (UTC)    
Mesaj konusu: evt

qardas belkı kodu hatalı ekle mıssın
Mesaj21.09.2008, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: evt

reklam-versene yazmış:
qardas belkı kodu hatalı ekle mıssın

arkadasım gereksiz ve uslupsuz konusmayınız gerekli cvp üstte verilmiştir
Mesaj21.09.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili kardeşim,
Ekranının çözünürlük ayarlarına görede siten sağ tarafa kayabilir yada çok küçülebilir öncelikle masaüstü>sağ tıkla>özellikler>ayarlar

Sana daha kaliteli ve hos bir görünüm yakalamak için 1156x864 çözünürlüğü tavsiye ederim ama tabi standartın bir board üzerinde Smile

Mesaj22.09.2008, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sayfam büyüdü :(

sanırım sayfanın aşım çizgisini qeçmişsin.sayfa boyutunu büyütünce bir çizgi olduqunu qöreceksin .orayı qeçirme
Önceki mesajları göster: