Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.09.2008, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu: saklı sayfa ...

Arkadaşlar bu konu ya benzer başlığı aradım ama bulamadım sizden yardımlarınızı bekliyorum sitemde bulunan saklı sayfaları googleye reklam vermek istiyorum fakat bildiğim kadarıyla bunun için saklı sayfaya bir kod eklemek gerekiyor sizden yardımlarınızı bekliyorum :....

Mesaj21.09.2008, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç oyle bir kod duymamıstım...Saklı sayfalarınız googleda görünür ..Herhangi bir kod eklemenize gerek yok...Sitenizi google kayıt etmeniz ve sitenizdeki meta tagler ekstrasını aktivite etmeniz yeterli..
Mesaj21.09.2008, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayallerde-fm yazmış:
Hiç oyle bir kod duymamıstım...Saklı sayfalarınız googleda görünür ..Herhangi bir kod eklemenize gerek yok...Sitenizi google kayıt etmeniz ve sitenizdeki meta tagler ekstrasını aktivite etmeniz yeterli..

Sitem zaten arama motorlarına kayıtlı fakat saklı sayfaları google reklamı yapmıyor :S bunun nedenini öğrenmem gerekiyor..

Mesaj21.09.2008, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadasım siten google kayıtlı ise mutlaka sitenin her sayfası googleda görünür ...ilk sayfalarda herzaman büyük siteler yer alır..mutlaka sitenizin saklı sayfaları googleda yer almıstır..Ben böyle biliyorum..Yanıldıgımı sanmıyorum..
Mesaj21.09.2008, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayallerde-fm yazmış:
Arkadasım siten google kayıtlı ise mutlaka sitenin her sayfası googleda görünür ...ilk sayfalarda herzaman büyük siteler yer alır..mutlaka sitenizin saklı sayfaları googleda yer almıstır..Ben böyle biliyorum..Yanıldıgımı sanmıyorum..

Bende saklı sayfalar 30 dan faza var ve googlede 1 tane saklı sayfayı göremedim acaba sorun bu olabilirmi : Ben saklı sayfa diye başlık açtım ve saklı sayfaları hep bu başlık altında topladım doğrusu bumu bilmiyorum ama ...

Mesaj21.09.2008, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet dogrusu odur..Mutlaka sitenizin saklı sayfaları googleda yer almıstır..Siz görünmedigine nasıl karar verdiniz?....Telasmanıza gerek yok ..Benim sitemde sitemin herhangi bir sayfasında link vermedigim ve menüde görünmedigi halde saklı sayfalarımı googledan ziyaret edebiliyorlar....Herhangi bir kod kullanmadım ve öyle bir koduda ilk defa duydum....Sorun oldugunu sanmıyorum....
Mesaj21.09.2008, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayallerde-fm yazmış:
Evet dogrusu odur..Mutlaka sitenizin saklı sayfaları googleda yer almıstır..Siz görünmedigine nasıl karar verdiniz?....Telasmanıza gerek yok ..Benim sitemde sitemin herhangi bir sayfasında link vermedigim ve menüde görünmedigi halde saklı sayfalarımı googledan ziyaret edebiliyorlar....Herhangi bir kod kullanmadım ve öyle bir koduda ilk defa duydum....Sorun oldugunu sanmıyorum....

umarım dediğiniz gibi olur,ilginiz için sonsuz teşekürlerimi sunuyorum....

Mesaj21.09.2008, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben teseKkür ederim..Yanlıs bilgi vermek istemem tabi emin oldugum için yazdım...iyi aksamlar..
Mesaj21.09.2008, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayallerde-fm yazmış:

ben googlede sitemin reklamlarına bakarken site:cross77.tr.gg diye bakıyorum Wink ondan saklı sayfaların googlede bulunmadığını görebiliyorum....

Mesaj21.09.2008, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz sadece sitenizin adının gectigi sayfaları ve siteleri görebilirsiniz o sekilde..Sitenizin sayfaları googelda sayfa isimleri ve anahtar kelimelerle yerini alır...umarım yardımcı olabildim size.. Wink
Mesaj21.09.2008, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu: teşekürler

Ufak bir araştırma sonucu Very Happy konuyu saptadım saklı sayfalar googlede çıkıyormuş şimdi manul olarak reklamı googleye vereceğim teşekürler...

Mesaj21.09.2008, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok arkadaşım anlattığın gibi birşey yok google senin yönetici paneline bile girme hakkına sahiptir sürekli güncelleniyor veritabanı ayrıca google'ı neden bukadar kafanıza taktığınızı anlamadım google'da gözükmek için sizin hiçbirşey yapmanıza gerek yoktur veritabanları yedeklendikçe onlar sizide içine alacaktır.

Mesaj22.09.2008, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
Yok arkadaşım anlattığın gibi birşey yok google senin yönetici paneline bile girme hakkına sahiptir sürekli güncelleniyor veritabanı ayrıca google'ı neden bukadar kafanıza taktığınızı anlamadım google'da gözükmek için sizin hiçbirşey yapmanıza gerek yoktur veritabanları yedeklendikçe onlar sizide içine alacaktır.

tamam arkadaşım sorun çözüldü zaten

Mesaj22.09.2008, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun Çözülmüştür Gerekli Cevap Verilmiştir Konuyu uzatmayalım lütfen İyi Eğlencelerr

Mesaj22.09.2008, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: saklı sayfa ...

böyle bir kod yok.qooqle kendisi alır
Önceki mesajları göster: