Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2008, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme biri girip bazı kodları silmiş!!!!

Yetkili arkadaşlara wepblog.tr.gg sitesinin sahibinin Yetkili biri olup olmadığını sormak istiyorum.Çünki bu eleman bana mesaj atıp sitesiyle ilgili yorum yapmamı istedi ,bende yorumumu yaptım.Sitesinin bana göre olumsuz yönlerini anlattım.Beni olgunsuzlukla suçladı.Senin siteni silerim haaa gibisinden tehditlerde bulundu.Bu konuşmanın ardından sitemdeki bir sayaç kodu ve google analytic kodunun silindiğini gördüm.

Eğer gerçekten bu eleman yetkili ise yaptığı şey terbiyesizliğin ötesindedir.Çünkü sitem herhangi bir illegal içerik içermediği gibi uluslar arası hit oranı gittikçe arttmaktadır.Bu siteyi silmek veya değiştirmek bana hakaret olduğu gibi bedava-sitem sahibine ve yöneticilerinede yapılan büyük bir hakarettir.

Eğer bu eleman yetkili değil ise siteme kim girip değişiklik yapabiliyor?.Güvenlik sisteminize nekadar güvenebilirim.? ..

Siteniz hacklenmiş ise başlıklı sabit konuda yazılanlarıda okudum.İnternet kafede falan değilim.Kendi bilgisayarım.Kimseye sitemin şifresiyle ilgili mail atmadım.Yani bunu başka birinin bilmesine imkan yok.

En kısa zamanda yetkili birinden cevap bekliyorum.
Mesaj22.09.2008, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bahsettiğiniz kişinin herhangi bir yetkisi yoktur.
Şifre ve mail değiştirmenizi öneririm.
Ayrıca o kişinin "siteni silerim" gibi tehditlerini resimleyebilirseniz sitesi silinir.
İyi eğlenceler.
Mesaj22.09.2008, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte kanıtı.Ayrıca hemen şifremi değiştiriyorum.

Mesaj22.09.2008, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
İlgili site silinmiştir.
İyi eğlenceler.
Mesaj22.09.2008, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteme biri girip bazı kodları silmiş!!!!

sen türkmüsün ya
Mesaj22.09.2008, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşşekür ederim arkadaşlar.Buradaki ilgiyi hiç bir forumda görmedim.
Mesaj22.09.2008, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

validptc yazmış:
Teşşekür ederim arkadaşlar.Buradaki ilgiyi hiç bir forumda görmedim.

Wink
Önceki mesajları göster: